Фонд Президентів України

Студенти першокурсники відвідали Центр досліджень соціальних комунікацій НБУВ

14 червня 2017 року співробітники Центру досліджень соціальних комунікацій провели оглядову екскурсію для студентів І курсу Національного авіаційного університету спеціальності  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у межах проходження ними фахово-ознайомлювальної практики.

Електронна Читанка "Все про Європу" у читальному залі Фонду Президентів України

У рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках» до ваших послуг Електронна Читанка з інформаційними матеріалами про Європу. Ви завжди можете звернутись до чергового бібліотекаря нашого читального залу (кім. 307), який надасть більш детальну інформацію про проект та можливість скористатися всіма необхідними ресурсами.

"Центр європейської інформації" у читальному залі Фонду Президентів України

У Фонді Президентів України діє «Центр європейської інформації», створений в рамках проекту Українська бібліотечна асоціація  «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Книжково-документні експозиції до 20-ї річниці Української Конституції

Цьогорічний День Конституції України, який відзначається 28 червня,  – ювілейний! Основному Закону української держави виповнюється 20 років. З цієї нагоди та на виконання Указу Президента України «Про відзначення 20-ї річниці Конституції України» у Національній бібліотеці України розгорнуто низку книжково-документних експозицій.

Пам'ять – безсмертя народу

8–9 травня в Україні відзначатимуть Дні пам'яті та примирення і 71-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди пропонуємо ознайомитись із книжковою виставкою «Пам'ять – безсмертя народу».

 

Експозиції Фонду Президентів України до 55-річчя першого польоту людини в космос

Цьогоріч виповнюється 55 років від першого польоту людини в космос. З цієї нагоди в читальній залі Фонду Президентів України (ФПУ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського в рамках заходів на відзначення 20-річчя від дня заснування ФПУ розгорнуто низку експозицій.

Фонд Президентів України святкує своє 20-річчя

Сьогодні виповнюється 20 років з часу заснування Фонду Президентів України в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського.

Військовослужбовці дякують за небайдужість

Співробітники Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського активно долучаються до волонтерської діяльності –  підтримують бойовий дух наших військовослужбовців: і тих, що боронять рідну землю на Сході України, і тих, які потребують нашої уваги в лікувальних установах Києва. Днями на нашу адресу надійшла подяка від бійців та командування окремого штурмового батальйону «Айдар». Військові висловлюють глибоку вдячність і щиру подяку колективу Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського за допомогу, надану бійцям батальйону.

База даних "Україна у відгуках зарубіжної преси" : свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського щиро вітає співробітників Фонду Президентів України та Центру біблотечних електронних ресурсів і технологій з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права на базу даних "Україна у відгуках зарубіжної преси" (зареєстровано в Державній службі інтелектуальної власності України №60896 від 28.07.2015).

Книжково-документні виставки до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності України в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського розгорнуто книжково-документні виставки «З історії міжнародних відносин та зовнішньої політики України», «Єдність рідної землі – основа нації й держави» і «Живи і міцній, Українська державо!».

Сторінки

Хроніка подій

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
November 2017
 

Президенти України

Порошенко
Петро Олексійович

07.06.2014 -

Турчинов Олександр Валентинович

Турчинов
Олександр Валентинович

в.о. Президента України
(23.02.2014-06.06.2014)

Янукович Віктор Федорович

Янукович
Віктор Федорович

2010—2014

Ющенко Віктор Андрійович

Ющенко
Віктор Андрійович

2005—2010

Кучма Леонід Данилович

Кучма
Леонід Данилович

1994—2004

Кравчук Леонід Макарович

Кравчук
Леонід Макарович

1991—1994