Секції

Актуальні проблеми збереження бібліотечних та архівних фондів

Дата події: 
4-10-2023

Розвиток та інновації, перспективи та завдання – ці основні аспекти діяльності в епоху цифрової трансформації системи збереження фондів Національної бібліотеки  України імені В. І. Вернадського (НБУВ) та інших закладів культури обговорювалися на секції «Актуальні проблеми збереження бібліотечних та архівних фондів, що становлять культурне надбання України».

Преса в контексті бібліотекознавчих, бібліографознавчих та джерелознавчих досліджень

Дата події: 
5-10-2023

5 жовтня 2023 року в межах   Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» відбулося засідання секції «Преса в контексті бібліотекознавчих, бібліографознавчих та джерелознавчих досліджень».

Архіви і наука: потенціал, інновації, професійні компетенції

Дата події: 
5-10-2023

5 жовтня 2023 року в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» Інститут архівознавства НБУВ провів тематичну секцію під назвою «Архіви і наука: потенціал, інновації, професійні компетенції».

Сучасні тенденції формування, збереження, дослідження рукописних фондів

Дата події: 
5-10-2023

5  жовтня 2023 року в корпусі Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського по вул. Володимирській, 62 у рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» відбулося засідання секції «Сучасні тенденції формування, збереження, дослідження рукописних фондів».

«Музична культура і музичні фонди бібліотек та архівів в умовах сьогодення: до 100-річчя журналу ”Музика”»

Дата події: 
4-10-2023

4 жовтня 2023 року в рамках роботи Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» відбулося засідання секції 9 «Музична культура і музичні фонди бібліотек та архівів в умовах сьогодення: до 100-річчя журналу ”Музика”».

Науково-інформаційні ресурси наукових бібліотек у системі соціально-правових комунікацій

Дата події: 
4-10-2023

3–5 жовтня 2023 року в рамках роботи Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» відбулося засідання секції 3 «Науково-інформаційні ресурси наукових бібліотек в системі соціально-правових комунікацій».

Українська біографіка в контексті наукових і культурних зв’язків країн і народів Центрально-Східної Європи

Дата події: 
4-10-2023

4 жовтня 2023 року в межах Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» Інститут біографічних досліджень провів онлайн-засідання тематичної секції «Українська біографіка в контексті наукових і культурних зв’язків країн і народів Центрально-Східної Європи».

Ювілей фахового журналу і розвиток книгознавчої періодики

Дата події: 
4-10-2023

4 жовтня в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» відбулося засідання секції 5, яка цього року мала тему для обговорення: «Українська книгознавча періодика: до 100–річчя журналу «Бібліологічні вісті»».

Цифрові ресурси та сервіси наукової бібліотеки

Дата події: 
5-10-2023

5 жовтня 2023 року в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» Інститут інформаційних технологій НБУВ провів тематичну секцію «Цифрові ресурси та сервіси наукової бібліотеки», що зібрала понад 50 учасників у стінах бібліотеки та онлайн.

Завдання бібліотечно-інформаційних комплексів

Дата події: 
4-10-2023

4 жовтня 2023 року в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Актуальні питання збереження та інноваційного розвитку наукових бібліотек» відбулося засідання секції «Бібліотечно-інформаційний комплекс: сучасні пріоритети організації та управління» у читальній залі та онлайн на платформі Zoom.

Сторінки