Режим роботи

До уваги читачів і користувачів!

Згідно з розпорядком роботи в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського останній робочий день кожного місяця є санітарним днем.

Тож звертаємо вашу увагу, що 29 березня, у п’ятницю, бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні користувачі й відвідувачі! Відповідно до розпорядку нашої роботи кожен останній робочий день місяця є санітарним днем. Отже, 29 лютого Бібліотека для відвідувачів не працює.

До уваги читачів і користувачів!

Нагадуємо, що відповідно до розпорядку роботи в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського останній робочий день кожного місяця є санітарним днем. Тож 31 cічня бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні читачі й користувачі!

 Нагадуємо, що відповідно до розпорядку роботи в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського останній робочий день кожного місяця є санітарним днем. Тож 29 грудня, в п’ятницю, бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні наші читачі й користувачі! Нагадуємо, що відповідно до режиму роботи  НБУВ останній робочий день місяця в нашій установі є санітарним днем. Тож 30 листопада,  у четвер, Бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні наші користувачі, нагадуємо, що останній робочий день місяця в нашій установі є санітарним днем. Тож 31 жовтня, у вівторок, Бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні відвідувачі й користувачі, нагадуємо, що в нашій установі останній робочий день місяця є санітарним днем. Тож 29 вересня, в п’ятницю, Бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день переноситься

До уваги відвідувачів та користувачів Бібліотеки! У серпні санітарний день, який відповідно до правил роботи НБУВ передбачений щомісяця в останній робочий день, переноситься з 31 на 24 серпня.

Відповідно 24 серпня Бібліотека відвідувачів не обслуговує.

До уваги читачів і користувачів!

Відповідно до нашого розпорядку роботи останній робочий день кожного місяця в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського є санітарним днем. Тож 31 липня, в понеділок,  бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні читачі й користувачі! Нагадуємо, що згідно з правилами роботи нашої установи останній день місяця є санітарним днем. Тож 30 червня, в п’ятницю, Бібліотека для відвідувачів не працює.

Сторінки