Семінари

Еволюція стандартів каталогізації

Дата події: 
28-03-2023

Шановні колеги та користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі на тему: «Еволюція стандартів каталогізації: від 91 правила Британської бібліотеки (1841) до RDA».

Спікер – Надія  Володимирівна Стрішенець, провідний науковий співробітник Інституту бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, доктор історичних наук.

Захід відбудеться 28 березня 2023 року  о 12:00.

Українська наука на шляху до Європейського та світового інформаційного простору

Дата події: 
23-02-2023

23 лютого 2023 р. відбувся тематичний науково-методичний семінар для бібліотекарів «Українська наука на шляху до Європейського та світового інформаційного простору», організований відділом науково-методичної роботи Інституту бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Захід пройшов у форматі онлайнової зустрічі на платформі Zoom (модератор ‒ завідувачка відділу науково-методичної роботи Інституту бібліотекознавства НБУВ, кандидатка наук із соціальних комунікацій О. Л. Сокур).

Українська наука на шляху до Європейського та світового інформаційного простору

23 лютого 2023 р. об 11.00 за київським часом відбудеться тематичний семінар для бібліотекарів «Українська наука на шляху до Європейського та світового інформаційного простору» у форматі онлайнової зустрічі на платформі Zoom (модератор ‒ завідувачка відділу науково-методичної роботи Інституту бібліотекознавства НБУВ, кандидатка наук із соціальних комунікацій О. Л. Сокур).

Людина науки у вітчизняній біографіці

Дата події: 
7-06-2023

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського запрошує до участі в роботі ХІХ Біографічних читань, які відбудуться 7 червня 2023 року о 10.00.

XV Грінченківські читання «Біографічний наратив: текст і дискурс»

Дата події: 
9-12-2022

Науковці Інституту біографічних досліджень НБУВ разом  з Київським університетом імені Бориса Грінченка стали співорганізаторами XV Грінченківських читань «Біографічний наратив: текст і дискурс», що пройшли 9 грудня 2022 року в онлайн-форматі, а також активними їх учасниками.

«Бібліотечна наука, освіта і практика в умовах цифровізації комунікацій»

Дата події: 
21-12-2022

Під такою назвою 21 грудня 2022 року в онлайн-режимі на платформі Google Meet відбулися Восьмі бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника.

Роль інституту президентства у кризові часи

Дата події: 
4-10-2022

4 жовтня 2022 року в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг» з ініціативи Фонду президентів України було проведено круглий стіл «Роль інституту президентства у кризові часи: український та зарубіжний досвід».

Дослідники української діаспори

Дата події: 
5-10-2022

5 жовтня 2022 року відділ зарубіжної україніки в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг» провів круглий стіл «Дослідники української діаспори».

Актуальні проблеми збереження бібліотечних фондів, що становлять культурне надбання України

Дата події: 
4-10-2022

4 жовтня 2022 року в приміщенні Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського у рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг» відбувся семінар «Актуальні проблеми збереження бібліотечних фондів, що становлять культурне надбання України».

Збереження і вивчення єврейської друкованої спадщини України

Дата події: 
4-10-2022

4 жовтня 2022 року відділ фонду юдаїки Інституту рукопису НБУВ провів семінар «Збереження і вивчення єврейської друкованої спадщини України». Захід відбувся в дистанційному онлайн-форматі на платформі Zoom.

Сторінки