Семінари

Національний архівний фонд поповнено документами української наукової спадщини

Дата події: 
19-06-2024

В Інституті архівознавства НБУВ відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії НАН України. Комплекс архівних документів і науково-довідковий апарат до них, схвалені на засіданні ЕПК НАН України, будуть доступні дослідникам у наукових архівах установ НАН України, в Інституті рукопису НБУВ і відділі рукописів ЛННБ України імені В. Стефаника.

Сучасна біографіка та біобібліографія: нові форми і методи дослідницької й інформаційної роботи, інтеграції та поширення біографічних знань

Дата події: 
5-06-2024

5 червня 2024 року відбулися організовані Інститутом біографічних досліджень НБУВ ХХ Біографічні читання, присвячені пам’яті засновника й першого директора інституту історичних наук, професора Віталія Сергійовича Чишка (1951–2003).

Презентація наукових видань НБУВ 2020–2024 років

Дата події: 
30-05-2024

30 травня 2024 року відбулася презентація (у змішаному форматі онлайн та офлайн) наукових видань Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, які побачили світ упродовж 2020–2024 років. За цей період вийшло друком понад 130 назв видань НБУВ загальною кількість понад 22 тисячі примірників.

Інформаційні ресурси бібліотек як важливий складник наукових досліджень

Дата події: 
28-05-2024

28 травня 2024 року в рамках заходів Днів науки в Україні відбувся тематичний науково-методичний семінар «Інформаційні ресурси наукових бібліотек: формування та доступ», організований відділом науково-методичної роботи Інституту бібліотекознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Наукові видання нашої бібліотеки

Шановні колеги та користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у заході "Наукові видання Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (2020-2024)", який відбудеться у змішаному форматі – у  приміщенні бібліотеки на Голосіївському проспекті,  3, а також онлайн.

Захід відбудеться 30 травня 2024 року об 11 годині у залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (кім. 344).

Інформаційні ресурси наукових бібліотек: формування та доступ (до Днів науки в Україні)

28 травня 2024 року об 11 годині за київським часом відбудеться тематичний науково-методичний семінар для бібліотекарів «Інформаційні ресурси наукових бібліотек: формування та доступ», приурочений до Днів науки в Україні. Захід проходитиме у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom та у залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (кім. 344).

День аспіранта в НБУВ

16 травня 2024 року  Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського  проводить День аспіранта у формі семінару-практикуму  для аспірантів третього року навчання. Захід приурочений до Дня науки в Україні, який відзначається 18 травня. Семінар-практикум  проходитиме у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom, початок роботи об 11:00 у залі засідань (к. 344), 2-й поверх Бібліотеки, просп. Голосіївський, 3  (ст. м. «Деміївська»).

Вебінар «Британська бібліотека: історія та сучасність»

Дата події: 
6-05-2024

6 травня 2024 р. провідним науковим співробітником Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, доктором історичних наук Надією Стрішенець було проведено вебінар «Британська бібліотека: історія та сучасність». Його організував відділ теорії та історії бібліотечної справи Інституту бібліотекознавства. Захід пройшов в рамках підвищення кваліфікації НБУВ.

Семінар «Британська бібліотека: історія та сучасність»

Шановні колеги та користувачі!

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі, який пройде в режимі онлайн, на тему: «Британська бібліотека: історія та сучасність».

Захід відбудеться 6 травня 2024 року  об 11:00.

Український і європейський: актуальні контексти сучасного архівознавства

Дата події: 
25-03-2024

25 березня відбулося засідання за круглим столом на тему «Поняття і терміни в архівній справі: інтерпретація та переклад», організоване Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства спільно з Інститутом архівознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Сторінки