Семінари

Український і європейський: актуальні контексти сучасного архівознавства

Дата події: 
25-03-2024

25 березня відбулося засідання за круглим столом на тему «Поняття і терміни в архівній справі: інтерпретація та переклад», організоване Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства спільно з Інститутом архівознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Цифрові можливості академічних бібліотек

Дата події: 
19-03-2024

Під такою назвою 19 березня 2024 р. відбувся тематичний науково-методичний семінар для бібліотекарів, організований відділом науково-методичної роботи Інституту бібліотекознавства НБУВ.

Цифрові можливості академічних бібліотек

19 березня 2024 року об 11.00 за київським часом відбудеться тематичний науково-методичний семінар для бібліотекарів «Цифрові можливості академічних бібліотек», який проходитиме у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom та у Залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (кім. 344).

Від символів до змісту: тримаємо статус і розкриваємо документи ООН

Дата події: 
28-02-2024

28 лютого 2024 року відбувся черговий вебінар "Introduction to UN Documents – Online (English)" («Введення до документів ООН») для співробітників та делегатів бібліотек-депозитаріїв ООН.

Зміцнення потенціалу бібліотек-депозитаріїв ООН: вебінар з дослідження позицій держав-членів

Дата події: 
14-02-2024

14 лютого 2024 року відбувся вебінар "Researching UN Member States’ Positions" (Дослідження позицій країн-членів ООН) для співробітників та делегатів бібліотек-депозитаріїв ООН. Від Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського в онлайн-заході взяла участь т.в.о. відділу міжнародної інформації та зарубіжних зв’язків Людмила Дем’янюк. 

Сучасна біографіка та біобібліографія: нові форми і методи дослідницької та інформаційної роботи, інтеграції та поширення біографічних знань

Дата події: 
5-06-2024

Шановні колеги!

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського запрошує до участі в роботі ХХ Біографічних читань, які відбудуться 5 червня 2024 року. До участі в роботі Читань запрошуються вчені наукових установ, закладів вищої освіти та спеціалісти бібліотек, архівів, музеїв, видавництв, інформаційних центрів.

Відкрита зустріч з експертами освітньо-наукової програми

29 січня 2024 року відбудеться відкрита зустріч з експертною групою під час проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа". На зустріч запрошуємо всіх охочих. Зустріч проходитиме у форматі відеоконференції. Zoom. Початок о 16.00.

Бібліотечна практика, освіта та наука в умовах соціальних трансформацій

Дата події: 
21-12-2023

Під такою назвою 21 грудня 2023 року в змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі відбулися Дев’яті бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті доктора історичних наук, професора, члена Академії наук вищої освіти України, члена-кореспондента Міжнародної академії інформатизації Михайла Семеновича Слободяника (1949–2015).

Запрошуємо на ІХ бібліотекознавчі студії

21 грудня 2023 року в приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, 3-й поверх, конференц-зала) відбудуться дев’яті бібліотекознавчі студії, присвячені пам’яті професора Михайла Семеновича Слободяника. Початок о 10-й годині.

Наукометрія у практиці наукових бібліотек

Дата події: 
12-12-2023

12 грудня 2023 року відбувся тематичний семінар для бібліотекарів «Наукометрія у практиці наукових бібліотек», який проведено у змішаному форматі онлайнової та офлайнової зустрічі на платформі Zoom та у залі засідань Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (модератор – завідувачка відділу науково-методичної роботи Інституту бібліотекознавства НБУВ, кандидатка наук із соціальних комунікацій О.Л. Сокур). 

Сторінки