Події

Актуалізуються питання підготовки кадрів вищої кваліфікації

Дата події: 
14-03-2019

14 березня 2019 року відбулось чергове розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Нестримна весна у світлинах і піснях

Дата події: 
11-03-2019

У конференц-холі НБУВ відкрито фотовиставку "Весна іде – красу несе…". Свої роботи тут представляють члени Спілки фотохудожників О. Лепетун та О. Лепетун-молодший, Я. Лепетун, І. Літічевська, О. Маматов, Є. Шваб.

Нове видання Інституту архівознавства НБУВ "В. І. Вернадський і Україна: з листування. Кн. 2 : К–Я. Офіційне. Родинне"

Дата події: 
12-03-2019

У межах проекту "В. І. Вернадський та Україна" Інститутом архівознавства НБУВ підготовано нове видання "В. І. Вернадський і Україна: з листування. Кн. 2 : К–Я. Офіційне. Родинне". Презентація електронного видання відбулася у НБУВ в рамках XXIX читань академіка В. І. Вернадського. Друкована версія видання незабаром буде опублікована.

Володимир Вернадський: завжди сучасний, невичерпний, надихаючий

Дата події: 
12-03-2019

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського 12 березня відбулись ХХІХ читання академіка Володимира Івановича Вернадського на тему  "Розвинуте наукове середовище – неодмінна умова формування креативного вченого".

Мистецтво українського панегірика

Дата події: 
11-03-2019

У відділі стародруків та рідкісних видань Інституту книгознавства НБУВ відкрилась книжкова виставка "Мистецтво українського панегірика". Виставка діятиме упродовж двох місяців у приміщенні відділу стародруків (к. 114) у корпусі на вулиці Володимирській, 62 в години роботи читального залу.

"Останнє слово" кінофільму стало початком цікавої дискусії

Дата події: 
7-03-2019

7 березня 2019 року в конференц-холі НБУВ відбувся кіноперегляд стрічки "Останнє слово" у рамках проекту роботи зі студентською молоддю. Цього разу гостями стали студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Весну зустріли піснею

Дата події: 
6-03-2019

6 березня 2019 в НБУВ відбувся святковий концерт з нагоди свята весни і краси. Колектив бібліотеки, більшість якого складають саме жінки, вітали словом і піснею.

Вічний, як народ…

Дата події: 
7-03-2019

До дня народження Тараса Григоровича Шевченка в НБУВ розгорнуто тематичну книжкову виставку. Відвідувачі відзначають, що деякі з представлених книг ніде, крім бібліотек, уже й не знайдеш.

Привітання зі святом весни

Дата події: 
8-03-2019

Шановні колеги, друзі, наші читачі й користувачі! Прийміть щирі вітання зі святом весни та краси!

У бібліотеці з’явився незвичайний архітектурний велетень

Дата події: 
5-03-2019

До фонду НБУВ подаровано Атлас сучасної архітектури світу англійською мовою. Крім того, бібліотеку поповнила ще низка книг з питань архівної справи, колекційної справи, забезпечення електронної демократії, менеджменту рукописних видань.

Сторінки