Читальний зал відділу музичних фондів

читальний залЧитальний зал Відділу формування музичного фонду Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського — спеціалізований зал, що забезпечує оперативне інформаційне обслуговування читачів найбільшим в Україні за обсягом і унікальним за змістом, науковим та культурним значенням музичним фондом - нотною, музикознавчою, музично-педагогічною, довідковою літературою та періодикою за профілем діяльності відділу та інформацією, що стосується широкого кола питань про музику, музичні джерела, музичні інструменти.

рояль BluthnerДо послуг користувачів система відкритого доступу до повних зібрань творів видатних композиторів, довідкової літератури, словників, покажчиків, виставки нових надходжень. У читальному залі здійснюється обслуговування користувачів документами з ното-книгосховища, підбір репертуару музикантам-виконавцям, надаються бібліографічні довідки та бібліографічні консультації за темою дослідження, в т. ч. за допомогою баз даних, створених у відділі, бази даних Міжнародної асоціації музичних бібліотек RISM, мережі Internet.

Інформацію про фонди читачі отримують через систему каталогів - традиційних та електронних. Щоквартально надається інформація про отриману відділом періодику, тематичні виставки демонструються - в фойє філії.

В читальному залі знаходиться антикварний рояль "Bluthner"

Режим роботи

Кожен останній робочий день місяця - санітарний.