захист дисертацій

Дисертанти зробили крок уперед

Дата події: 
26-04-2021

26 квітня в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулися захисти дисертацій: докторської Андрія Івановича Шаповала на тему "Володимир Миколайович Перетц (1870-1935) як вчений-українознавець, археограф, бібліограф, бібліофіл та дослідник рукописних і книжкових пам'яток", а також кандидатської Оксани Валеріївни Петренко – "Дитяча книга на теренах України: видавничий і статистично-обліковий аспекти (друга половина ХІХ ст. – початок  ХХІ ст.)".

Вітаємо дисертантів!

Дата події: 
12-03-2021

Відбулось чергове засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.165.01, на якому було розглянуто дисертаційні роботи Січової  Оксани Василівни і Добровольської Вікторії Василівни.

Вітаємо дисертантів!

Дата події: 
16-10-2020

Відбулось чергове засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.165.01, де було розглянуто дисертаційні роботи.

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертацій

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.165.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій (А.В. Ржеуський) та кандидата історичних наук (Н.Н. Зубко, З.М. Свердлик).

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертацій

29 листопада 2016 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.165.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій.

У Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського захищено дисертацію з бібліотекознавства

18 лютого 2016 року у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.165.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій за спеціальністю 27.00.03 – книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство. Кулик Євгенія Володимирівна захистила дисертацію на тему «Інноваційні інтерактивні канали взаємодії бібліотек з юнацькою аудиторією як засіб модернізації бібліотечно-інформаційного обслуговування юнацтва в Україні».

Дисертації здобувачів наукових ступенів та відгуки офіційних опонентів викладуть у відкритий доступ

22 липня 2015 року в Міністерстві юстиції  України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки України «Про оприлюднення дисертацій та відгуків офіційних опонентів» від  14 липня 2015 р. № 758, відповідно до якого дисертації (крім таких, що містять державну таємницю або інформацію для службового користування) та відгуки офіційних опонентів, призначених для розгляду дисертацій не пізніше як за 10 календарних днів до дати захисту, мають бути розміщені на офіційному веб-сайті ВНЗ/наукової установи, спецрада якого прийматиме захист.  

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертації

1 липня 2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.165.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій.

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертацій

27 травня 2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.165.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук із соціальних комунікацій.

Олена Воскобойнікова-Гузєва захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій

25 грудня 2014 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій Олени Воскобойнікової-Гузєвої з теми «Бібліотечно-інформаційна сфера України в контексті соціальних трансформацій кінця ХХ ст. – 10-х років ХХІ ст.: концепції стратегічного розвитку, динаміка змін».