Звіти про НДР

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського завершено обговорення результатів наукових досліджень

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського на розширеному засіданні  Вченої ради, що відбулося 22 грудня, завершено обговорення звітів про виконання наукових досліджень в рамках відомчих науково-дослідних проектів. 

У Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського триває обговорення результатів наукових досліджень

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського триває обговорення звітів про виконання наукових досліджень в рамках відомчих науково-дослідних проектів. Так, на черговому розширеному засіданні  Вченої ради НБУВ, що відбулося 22 грудня,  заслухали результати  відомчих науково-дослідних проектів, виконання яких завершено 2015 року.

В Інституті книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського обговорили результати та окреслили перспективи наукових досліджень

14 грудня 2015 року відбулося зібрання фахівців Інституту книгознавства НБУВ, на якому підбито підсумки трьохрічної наукової діяльності п’яти відділів, що входять до складу Інституту, та обговорено їхні плани на 2016 рік.

 

Основні результати виконання в 2014 році відомчих наукових проектів обговорили на засіданні Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

Наприкінці 2014 року відбулося розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, на якому було представлено звіти про виконання відомчих наукових проектів, а саме: заключні звіти науково-дослідних проектів «Оптимізація використання традиційних та новітніх технологій в системі збереження бібліотечних фондів» та «Історія Національної академії наук України. 1956–1960» (термін виконання: 2012–2014 рр.); звіти про виконання у 2014 р. перехідних наукових проектів «Бібліотеки як центри формування ресурсів біографічної інформації» «Розвиток електронних інформаційних ресурсів рукописної та книжкової спадщини України» (термін виконання: 2013–2015 рр.).

На засіданні Вченої ради НБУВ обговорено результати виконання науково-дослідних робіт у 2014 році

2 грудня 2014 року відбулося розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Його учасники заслухали звіти наукових керівників відомчих проектів НДР про результати роботи у поточному році та окреслили перспективи досліджень у 2015 році.