збереження фондів

На базі Інституту архівознавства НБУВ відбулося засідання Експертно-перевірної комісії НАН України

Дата події: 
4-11-2021

4 листопада 2021 року на базі Інституту архівознавства НБУВ відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК) НАН України, на якому було розглянуто низку питань, пов’язаних з експертизою цінності архівних документів, внесенням їх до Національного архівного фонду (НАФ).

Для продовження життя бібліотечних фондів

Дата події: 
13-05-2021

Виповнилось 25 років Центру консервації і реставрації Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. І за ці чверть століття його співробітники переконались, що в часи вибухового розвитку інформаційних технологій роль збереження й ефективного використання наявного бібліотечного фонду не тільки не знижується, а й набуває особливого значення. Адже рідкісні видання й експонати дуже часто шукають і запитують в оригіналах.

У Національному музеї літератури України презентували перше вітчизняне наукове видання, присвячене комплексним мікологічним дослідженням музейних пам’яток

15 грудня 2014 року у приміщенні Національного музею літератури України відбулась презентація наукового видання Національного науково-дослідного реставраційного центру України «Мікологічне обстеження музейних пам’яток» (авт.: Е.З. Коваль, Т.І. Митківська). У заході взяли участь фахівці Центру консервації і реставрації Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Охорона культурної спадщини: досвід Польщі

У рамках обміну досвідом у сфері культури між Україною та Республікою Польща 29–30 жовтня 2014 р. у  Національній парламентській бібліотеці України відбувся семінар на тему «Охорона культурної спадщини», у якому взяли участь фахівці Центру консервації і реставрації Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.