Виставка до 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького і 150-річчя першого публічного виконання національного гімну «Ще не вмерла України і слава, і воля...»

Поділитися: 

Відділ музичних фондів Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського запрошує завітати до корпусу НБУВ по вул. Володимирській 62 та ознайомитися з виставкою, присвяченою Михайлу Вербицькому: до 200-річчя від дня народження і 150-річчя першого публічного виконання національного гімну «Ще не вмерла України і слава, і воля...».

На виставці представлені документи з фондів Інституту рукопису, відділів музичних фондів та зарубіжної україніки Інституту книгознавства НБУВ, відділу газетних фондів.

Виставка експонуватиметься до кінця березня 2015 р.

Тим, хто не має змоги відвідати виставку в бібліотеці, пропонуємо переглянути документи за посиланням.

Довідково

З метою належного відзначення у 2015 році 200-річчя від дня народження автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького та у зв'язку з 150-ю річницею першого публічного виконання національного гімну «Ще не вмерла України і слава, і воля...», яке відбулося 10 березня 1865 року, Президент України підписав Указ № 6/2015 «Про відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну»

Виставку підготували: Лариса Василівна Івченко, Ірина Сергіївна Куркова.