ЗМІ про НБУВ

День у бібліотеці

Бібліотека для сучасного читача

Галина Ковальчук: "Апостол - це було замовлення"

До вашої уваги інтерв’ю з Галиною Ковальчук, директором Інституту книгознавства НБУВ, доктором історичних наук, професором, у якому ми спробуємо розвіяти різні міфи, міські легенди та домисли щодо зберігання фонду рідкісних видань, стародруків та іншої цінної літератури у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського

Любовь полностью изменила планы Вернадского

28 лютого (за старим календарем) народився видатний вчений, перший голова-президент Української академії наук (нині НАНУ), засновник Національної бібліотеки Української держави (нині НБУВ) Володимир Іванович Вернадський.

Книга Добра

Ви дуже сильні, якщо бажаєте добра, якщо стараєтеся, якщо гуртуєтеся, якщо намагаєтеся спільно творити добро, жити чесно, жити творчо. (Любомир Гузар)

Проблеми відображення національних спільнот України у вітчизняній книзі для дітей

В інформаційно-аналітичній газеті Ради національних спільнот України (РНСУ) «Національний діалог» № 2 за жовтень 2017 року  згадується про конференцію «Проблеми відображення національних спільнот України  у вітчизняній книзі для дітей».

Зазначено, що на заході були присутні дитячі письменники, видавці дитячої літератури, педагоги, психологи, фахівці бібліотек і керівники, члени об’єднань національних спільнот України і Київа.

Бібліотека Вернадського: рукописи не мерзнуть?

Генеральний директор НБУВ Володимир Попик в інтерв’ю журналістці медіа-порталу «Український інтерес» Катерині Пташці розповів про екстремальні умови функціонування головної наукової бібліотеки країни та причини відсутності опалення в приміщеннях бібліотеки. 

Розкрадачі скарбів

Сюжет у програмі "ТСН Тиждень" з Алою Мазур про ситуацію з розкраданням книжкових пам'яток. Коментарі надавали фахівці Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського – директор інституту доктор іст. наук Галина Ковальчук та завідувач відділу стародруків і рідкісних видань канд. іст. наук Наталія Бондар.

Бібліотеки - це не лише сховища для книг, рідкісних видань і рукописів, але й місце, де щодня працюють науковці

Бібліотеки - це не лише сховища для книг, рідкісних видань і рукописів, але й місце, де щодня працюють науковці. А от як зробити бібліотеку цікавою для всіх, а не лише для спеціалістів? Про це йдеться у програмі «Модуль знань» з Ольгою Вернигоренко на Українському радіо. До розмови долучилася директор Інституту бібліотекознавства НБУВ Ольга Василенко.

Телемарафон OBOZ TV «Освітня реформа. Вчити чи вчитися? Знати чи розуміти?»

13 жовтня 2017 року старший науковий співробітник Національної юридичної бібліотеки, кандидат історичних наук, доцент Світлана Закірова  взяла участь у телемарафоні на OBOZ TV на тему «Освітня реформа. Вчити чи вчитися? Знати чи розуміти?»

У Києві проходить виставка прижиттєвих видань творів Мартіна Лютера

Сюжет у випуску новинної  програми «Вісті Надії: тиждень» на телеканалі "Надія" про виставку раритетів відділу стародруків Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського з нагоди 500-ліття протестантизму. Про експоновані старожитності розповідає молодший науковий співробітник відділу стародруків і рідкісних видань Інституту книгознавства НБУВ  Катерина Жбанова.  Ефір від 15 жовтня 2017 року. Журналістка Інна Сокольська.

Сторінки

Хроніка подій

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
October 2018
 

ЗМІ про НБУВ