Секція 6. «Бібліотечна біографіка: до 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського»

Поділитися: 
Дата події: 
8-11-2018

8.11.2018 р. в межах Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація», присвяченої 100-річчю Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, провела роботу секція, присвячена питанням біографістики «Бібліотечна біографіка: до 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського».

На секції обговорено низку актуальних питань цього наукового методу, зокрема, новітні аспекти розвитку, тенденції, джерелознавчі аспекти та місце біографічної літератури. Висвітлено окремі аспекти епістолярної спадщини Л. Биковського, Н. Полонської-Василенко, І. Денисюка і М. Волошина. Також обговорено значення і необхідні зміни до концепції проведення наступних етапів "Біографічного рейтингу". Загалом, наголошено на необхідності вироблення методичних рекомендацій з біографістики для дослідників та освітніх установ.

Крім того, презентовано нові праці співробітників Інституту біографічних досліджень (біографічний нарис про Івана Липу та автобіографічні джерела Комісії для складання Біографічного словника діячів України).

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, к.125.
+38 (044) 288-1384
ibd@nbuv.gov.ua
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)