Нові шати для документа

Поділитися: 

Зберігання архівних документів є чи не найголовнішим завданням будь-якої архівної установи. Дбайливого догляду потребують найдавніші пам’ятки, приміром, рукописні книги та актові матеріали середньовічної доби. Утім, якщо книги, здебільшого, захищені оправою, то актові документи залишаються надзвичайно вразливими до кліматичних впливів та механічних пошкоджень. Найчастіше страждає печатка - складова і, зазвичай, невід’ємна частина будь-якого середньовічного документа, що засвідчує його юридичну силу.

Інститут рукопису НБУВ вже має досвід у вирішенні цієї проблеми. Завдяки тісній співпраці з Відділом реставрації, вдалося виготовити ось такий футляр, де відтепер зберігатиметься привілей Казимира ІІІ (1370 р.). Маємо надію, що цей пілотний проект стане початком для загального "перевдягання" наших найцінніших пам'яток.
Від імені Інституту рукопису висловлюю щиру подяку усім співробітникам Відділу реставрації та його керівнику – Сорокіній Ларисі Андріївні за майстерно виконану роботу з реставрації та збереження пам’ятки.

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62 3-й поверх, к.307; 4-й поверх,
к. 403.
+38 (044) 288-1418
irnbuv@gmail.com
9:15 до 17:30 (понеділок - субота)
Відділ фонду юдаїки:
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)