Схвалено до друку рукописи наукових праць Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

Поділитися: 

На засіданні вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського схвалено до друку ряд рукописів, що репрезентують результати наукових досліджень фахівців Інституту рукопису НБУВ і відділу міжнародної  інформації  та  зарубіжних  зв’язків.

Історія української бібліотечної справи в іменах (кінець ХІХ ст. – 1941 р.) : матеріали до енциклопедичного довідника / авт.-уклад. Л.В. Гарбар ; відп. ред. Л.А. Дубровіна ; НАН України, Нац. б-ка України ім. В.І. Вернадського, Ін-т рукопису. – Київ, 2016.

Біобібліографічний словник-довідник репрезентує біографічні довідки як про пересічних співробітників просвітянських, університетських, наукових, публічних, сільських та дитячих бібліотек, так і про знаних бібліотекознавців – розробників теорії, історії, методики та організації бібліотечної справи.

У виданні надано також матеріали про українців – співробітників бібліотек інших держав, а також про осіб інших професій, які так чи інакше мали відношення до розвитку національної бібліотечної справи.

Довідник може бути корисним при вивченні історії бібліотечної справи та історії науки. Видання розраховано на науковців, студентів ВНЗ, професійних бібліотекарів, стане в пригоді в історико-краєзнавчій практиці, може бути використано як додатковий посібник до навчальних курсів з історії бібліотечної справи, бібліотекознавства та українознавства.

Світові наукові інформаційні ресурси у забезпеченні інформаційно-знаннєвих потреб користувачів наукової бібліотеки / Арсеєнко Т.І., Безпала Г.І., Дем’янюк Л.М. ; НАН України, Нац. б-ка України ім. В.І. Вернадського. – Київ, 2016.

У науково-методичному виданні розглянуто питання світових наукових інформаційних ресурсів у забезпеченні інформаційно-знаннєвих потреб користувачів наукової бібліотеки, організаційно-методичного забезпечення доступу установ НАН України до зарубіжних баз даних наукової інформації.

Висвітлено досвід організації локальних наукових інформаційних ресурсів іноземними мовами у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського, увагу акцентовано на особливостях їх створення та функціонування.

Видання адресовано працівникам бібліотечно-інформаційної галузі, фахівцям документно-комунікаційної сфери, викладачам, аспірантам і студентам вишів.

Прес-служба НБУВ

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62 3-й поверх, к.307; 4-й поверх,
к. 403.
+38 (044) 288-1418
irnbuv@gmail.com
9:15 до 17:30 (понеділок - субота)
Відділ фонду юдаїки:
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)

Контактна інформація