Відзначено переможців Конкурсу на краще книжкове видання НАН України

Поділитися: 

12 грудня 2016 року на засіданні Науково-видавничої ради Національної академії наук України голова Ради академік Ярослав Яцків вручив Дипломи і Свідоцтва переможцям цьогорічного Конкурсу на краще книжкове видання НАН України.

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського отримала дві відзнаки конкурсу – «Свідоцтва лауреата Конкурсу на краще книжкове видання НАН України» за суспільно-гуманітарним напрямом:

Обидві праці побачили світ у Видавничому домі «Академперіодика», який отримав за ці видання відповідні дипломи переможця конкурсу, вручені на церемонії директору видавництва Олені Вакаренко.

Це не перші і, сподіваємося, не останні спільні видання Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, а саме Інституту книгознавства НБУВ, та Видавничого дому «Академперіодика», що довели доцільність і перспективність такої співпраці.

На черзі ґрунтовний науковий каталог українських кіноплакатів, підготовлений н. с. відділу образотворчих мистецтв Інституту книгознавства НБУВ Людмилою Гутник, що становитиме унікальне джерело з історії образотворчого та кіномистецтва України, а також інші наукові каталоги книжкових та музичних пам’яток із фондів НБУВ, які стануть важливою джерельною базою досліджень історії книжкової культури України.

Прес-служба НБУВ
за інформацією Інституту книгознавства НБУВ
Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Інститут книгознавства
Корпус №2, вул. Володимирська 62, к. 313;
kovalchuk@nbuv.gov.ua
+38 (044) 234-9306
Директор Інституту книгознавства НБУВ
Ковальчук Галина Іванівна,
д-р іст. наук, професор