На засіданні Вченої ради НБУВ обговорили проекти нових наукових досліджень

Поділитися: 

10 червня у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського відбулося розширене засідання Вченої ради, на якому розглянули низку питань порядку денного.

З обґрунтуванням нових тем науково-дослідних досліджень на 2017-2019 рр. виступили директор Інституту бібліотекознавства НБУВ, канд. іст. наук Ольга Василенко («Імплементація міжнародних нормативних і методичних документів у діяльність наукових бібліотек як фактор інтеграції до світового інформаційного простору»)  та керівник Центру бібліотечних електронних ресурсів та технологій НБУВ, д-р наук із соц. комунікацій Катерина ЛобузінаРозвиток інтелектуальних бібліотечних технологій організації наукових електронних ресурсів»). За результатами обговорення зазначені теми були рекомендовані до участі в конкурсі нових відомчих науково-дослідних проектів НАН України.

Окрім цього на засіданні також затвердили нові редакції положень про відділи стародруків та рідкісних видань, бібліотечних зібрань та історичних колекцій, образотворчих мистецтв, музичних фондів та відділу зарубіжної україніки, у зв’язку з уведенням зазначених підрозділів до структури новоствореного Інституту книгознавства НБУВ.

Про участь у роботі семінару європейської групи RDA «RDA в країнах Балтії та Східної Європи» (Національна бібліотека Латвії, м. Рига, 23–25 травня 2016 р.) доповіла провідний науковий співробітник Інституту бібліотекознавства НБУВ, д-р іст. наук Надія Стрішенець.

Учасники засідання висунули кандидатів на здобуття стипендій Президента України та НАН України для молодих вчених, обговорили та схвалили до друку рукопис наукової праці, а також розглянути й інші питання порядку денного.

Прес-служба НБУВ

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. 40-річчя Жовтня 3,
к. 333 - 335.
Відділ теорії та методології бібліотечної справи
+38 (044) 524-2314
Відділ з охорони інтелектуальної власності
+38 (044) 524-1992
Читальний зал: Фонд
+38 (044) 524-3592
9.15 - 17.30 (понеділок – субота)
Читальний зал
9.15 - 18.00 (понеділок – неділя)

Контактна інформація