Міжнародна наукова конференція до Дня слов’янської писемності і культури

Поділитися: 
Дата події: 
24-05-2016

24 травня 2016 року до Дня слов’янської писемності і культури в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбудеться VІІ Міжнародна наукова конференція  «Глобалізація / європеїзація і розвиток національних слов’янських культур».

Мета заходу – привернути увагу широкого наукового загалу до актуальних проблем слов’янського мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства, фольклористики, історії cлавістики та історичного пам’яткознавства; обговорити та узагальнити набутий досвід дослідження актуальних проблем у галузі славістики.

Програмою конференції передбачено пленарне засідання, 5 секцій («Славістичне мовознавство», «Літературознавство в славістиці», «Мистецтвознавство, фольклористика, етнологія та збереження слов’янських культурних традицій», «Історична славістика», «Історія славістики») та Книгознавчі читання з нагоди 400-ліття заснування друкарні Києво-Печерської лаври.

Конференція розпочнеться пленарним засіданням о 10.00 у залі засідань Вченої ради (3-й поверх, к. 344).

Засідання секцій (як і пленарне) працюватимуть у головному корпусі Бібліотеки за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 3.

Книгознавчі читання з нагоди 400-ліття заснування друкарні Києво-Печерської лаври відбудуться з 13.00 до 17.30 в читальній залі відділу образотворчих мистецтв Інституту книгознавства НБУВ у корпусі по вул. Володимирській, 62.

У рамках конференції у виставкових і читальних залах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського будуть розгорнуті численні книжково-документні експозиції з  фондів НБУВ.

До участі в роботі конференції запрошують дослідників з усіх напрямів славістики і дотичних до неї дисциплін, викладачів, аспірантів, магістрантів, журналістів, видавців.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: