Військовослужбовці дякують за небайдужість

Поділитися: 

Співробітники Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського активно долучаються до волонтерської діяльності –  підтримують бойовий дух наших військовослужбовців: і тих, що боронять рідну землю на Сході України, і тих, які потребують нашої уваги в лікувальних установах Києва.

Днями на нашу адресу надійшла подяка від бійців та командування окремого штурмового батальйону «Айдар». Військові висловлюють глибоку вдячність і щиру подяку колективу Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського за допомогу, надану бійцям батальйону.

Щиро дякуємо за виявлену небайдужість і активну громадську позицію в ході захисту незалежності суверенітету та територіальної цілісності України!

Колективи Фонду Президентів України, відділів систематизації та каталогізації постійно надають допомогу волонтерам, які опікуються забезпеченням штурмового батальйону «Айдар» всім вкрай необхідним. Наші колеги активно підтримують у добрій справі допомоги бійцям волонтера Юлію Апостолову, яка неодноразово доставляла і продовжує доставляти на передову не лише необхідні речі, а й теплі слова підтримки для наших воїнів.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

проспект 40-річчя Жовтня, 3,
2-й поверх, к. 307.
+38 (044) 525-5470
9.15 - 18.00 (понеділок - п'ятниця)

Контактна інформація