База даних "Україна у відгуках зарубіжної преси" : свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір

Поділитися: 

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського щиро вітає співробітників Фонду Президентів України та Центру біблотечних електронних ресурсів і технологій:

 

співробітників відділу організації та використання документального фонду Фонду Президентів України:

Макарову О. І., Моршну Н. О., Польовик С. М., Семенкову С. В., Ставерську Т. А., Стояна П. Ф., Третяк Т. I., Федорчука А. Г., Черпак Т. В., Шарабанову Т. О.

з отриманням свідоцтва про реєстрацію авторського права на базу даних "Україна у відгуках зарубіжної преси" (зареєстровано в Державній службі інтелектуальної власності України №60896 від 28.07.2015).

База даних «Україна у відгуках зарубіжної преси» призначена для збереження результатів моніторингу публікацій ЗМІ у вигляді бібліографічної, реферативної та повнотекстової інформації, та надання доступу до неї користувачам. До бази даних вносяться матеріали, опубліковані на сторінках найбільш відомих та впливових електронних ресурсів у всесвітній мережі, в яких висвітлюються події та подається аналіз процесів, що відбуваються в Україні, зокрема, діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади, місцевого самоврядування, актуальні питання міжнародного співробітництва та суспільно-політичного життя, економічний стан та правові відносини, події в соціальній сфері та проблеми науки і культури. Публікації зібрані з електронних ресурсів зарубіжних періодичних видань країн СНД, Європи, Америки, Азії та Австралії. Бібліографічні записи та повні тексти публікацій вносяться до БД мовою оригіналу зі збереженням особливостей бібліографічного опису. Заголовки публікацій доповнюються перекладом українською мовою. До всіх публікацій вноситься анотація державною українською мовою.

 

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. Голосіївський, 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28

Контактна інформація

проспект 40-річчя Жовтня, 3,
2-й поверх, к. 307.
+38 (044) 525-5470
9.15 - 18.00 (понеділок - п'ятниця)

Контактна інформація