Книжково-документні виставки до Дня Незалежності України

Поділитися: 

24 серпня – День Незалежності України. З нагоди свята у виставкових холах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського розгорнуто три книжково-документні експозиції.

Книжкова виставка «З історії міжнародних відносин та зовнішньої політики України» акцентує увагу відвідувачів на таких аспектах зовнішньополітичної діяльності нашої держави, як: укладання міжнародних договорів, вектори зовнішньої політики, участь України в міжнародних організаціях (ООН, Парламентська асамблея Ради Європи, ОБСЄ) і миротворчих операціях, партнерство з НАТО, дипломатичні відносини України з країнами світу.

На виставці представлено анотовані історичні хроніки міжнародних відносин України, збірники документів, дипломатичні енциклопедії, монографії, навчальні посібник, результати соціологічних досліджень.

Ознайомитися з виданнями, представленими на виставці, можна до 30 вересня у виставковому холі НБУВ (просп. 40-річчя Жовтня, 3) згідно з режимом роботи бібліотеки.

Виставка газетних матеріалів «Єдність рідної землі – основа нації й держави» пропонує відвідувачам дізнатися про те, що думають про єдність нашої держави керівники органів влади різних регіонів України. На виставці представлено публікації сучасних обласних та районних видань, зокрема: спеціальний випуск газети «Приазовский рабочий» (м. Маріуполь) за 22 травня 2014 р., газета «Воля» (м. Теребовля), «Галицька Просвіта» (м. Івано-Франківськ), значна кількість матеріалів газети «Кримська світлиця», у т.ч. і публікація «Український Сімферополь» про український слід в історії цього міста.

Ознайомитися з експозицією можна до 29 вересня 2015 року у відділі газетних фондів НБУВ (вул. Володимирська, 62) згідно з режимом роботи бібліотеки.

Книжкова виставка «Живи і міцній, Українська державо!» пропонує відвідувачам погортати видання, що в різні часи були подаровані українським президентам. Тематика видань різнобічна – розвиток української нації та державності, формування національної ідеї, розбудова незалежної, демократичної Української держави, боротьба за збереження національної культури і української мови тощо.

Ознайомитися з виданнями, представленими на виставці, можна до 30 вересня у Фонді Президентів України НБУВ (просп. 40-річчя Жовтня, 3) згідно з режимом роботи бібліотеки.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус по вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 207.
+38 (044) 288-1419
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)

Контактна інформація

проспект 40-річчя Жовтня, 3,
2-й поверх, к. 307.
+38 (044) 525-5470
9.15 - 18.00 (понеділок - п'ятниця)

Контактна інформація