Стан сучасної енергетики в електронних образах

Поділитися: 
Дата події: 
22-08-2023

Шановні користувачі та друзі!

Запрошуємо вас ознайомитися з буктрейлером електронної бібліотечної журнальної виставки «Енергетика України: Сучасний стан і найближчі перспективи».

Виставка презентує журнали з підсобного фонду сектору обслуговування в читальних залах періодичних видань з питань нафтогазової, відновлювальної, гідроенергетики, ядерної енергетики та радіаційної безпеки, електроенергетики, енергозбереження, енергоефективності, електромеханіки, електродинаміки, електротехніки, світлотехніки, енергетичної безпеки, енергетичного менеджменту та енергоаудиту, законодавства у сфері електроенергетики, енергетичних ринків, інженерії, технологій та інновацій в галузі.

Електронний варіант виставки, у кількості 24 електронних образів документів, представлений на вебпорталі НБУВ за посиланням http://www.nbuv.gov.ua/node/6211

У традиційному вигляді виставка експонується в приміщенні  читального залу періодичних видань відділу комплексного бібліотечного обслуговування (проспект Голосіївський, 3 кімн. 311).

З буктрейлером та іншою інформацією щодо електронних виставок Відділу комплексного бібліотечного обслуговування (ВКБО)  можна також ознайомитися на сторінці  ВКБО на You Tube за посиланням: https://youtu.be/b6ZG_MTUdDg

та на сторінці Відділу комплексного бібліотечного обслуговування в Facebook.

 

Бажаємо приємного та корисного перегляду!