Режим нашої роботи

Поділитися: 

Шановні  читачі, користувачі, друзі! 

Ситуація з поширенням вірусу в Україні та Києві, на жаль, досі є надто нестабільною, і це не дозволяє  нам змінити нинішній актуальний режим роботи. Як і раніше, ми з вами поки що залишаємось у дистанційному контакті. 

Усвідомлюючи, що в такій ситуації ми маємо постійно розширювати можливості доступу читачів до джерел наукових знань, що зберігаються в НБУВ, наша Бібліотека та її підрозділи продовжують щоденно працювати для користувачів. Ця робота – і поповнення та комплектування фондів, і їх систематизація, каталогізація, створення електронних каталогів, баз даних та ресурсів, які поповнюють наш сайт і доступні для користувачів.  Ми так само продовжуємо листування з читачами для виконання їхніх замовлень, здійснюємо підготовку за вашими запитами довідок, консультуємо. 

НБУВ прагне максимально наблизити до користувачів більшість наших послуг, передусім електронних, виходячи на рівень світових стандартів. Останнім часом Бібліотека послідовно нарощує такі електронні пошукові ресурси та повнотекстові бази наукової літератури для розширення можливостей використання фондів нашої бібліотеки та доступу до світових наукових ресурсів через наш портал. Ми вже повідомляли, як зростає статистика використання наших повнотекстових ресурсів. А двосторонній обмін думками сприяє тому, що всі питання спілкування ефективно вирішуються.

Багато хто з вас особисто переконався, що Бібліотека обслуговує читачів не лише електронною книгою, а й традиційними виданнями. Адже для розширення цих послуг ми впровадили на періоди карантину видачу книжок на руки. Нагадаємо, що впродовж більш як півроку постійно зростає кількість замовлень користувачів через відділ міжбібліотечного абонемента (МБА). Замовивши тут книгу чи іншу наукову роботу, користувач може одержати її на руки і працювати вдома. Крім того, Бібліотека організовує обслуговування всіх читачів, які бажають замовити електронні копії книжок та статей, що надсилаються дистанційно. Тобто якщо ви залишаєтесь удома через карантин, то можете одержати замовлену електронну копію, якщо ж виходите – отримуєте обрану книгу додому. 

Зв’язатися з МБА ви можете за телефоном (044) 524-33-98 та електронною адресою mba_nbuv@ukr.net. Тож не пропустіть можливості скористатись цими зручними послугами.

Маємо й чимало інших можливостей до ваших послуг. Як і дотепер, Бібліотека надає вам електронний доступ до значної кількості зарубіжної літератури, що є у відкритому доступі, повний ресурс усієї наукової періодики України, великий ресурс монографічної літератури, збірники наукових праць, авторефератів та іншої літератури. А у відкритому доступі, під рубрикою «Наука України: доступ до знань», ви можете знайти наукову періодику, монографії, довідники, матеріали конференцій тощо. 

Привертаємо увагу, що через потужний і багатофункціональний портал НБУВ у вас є можливість вийти на сайт більшості бібліотек світу і знайти там необхідну літературу або інформацію. Є також доступ до електронного каталогу, імідж-каталогу, можливості пошуку в електронній картотеці, інших електронних ресурсах.

Ще раз нагадуємо, що з питань, які виникають у процесі пошуку чи замовлень, також можна звертатись до чергового адміністратора за телефоном (044) 524-81-36, який до ваших послуг з 9 до 18 години, крім вихідних і святкових днів, та через електронну пошту (service@nbuv.gov.ua, library@nbuv.gov.ua), сервіси «Зворотній зв’язок», «Віртуальна довідка», «Запитай бібліографа».

Адміністрація НБУВ