Вшанування 650-ліття Сеїда Імадеддіна Насімі у НБУВ

Поділитися: 

Національна бібліотека імені В.І. Вернадського поділиться своїми скарбами з нагоди вшанування 650-ліття Сеїда Імадеддіна Насімі

Матимемо виняткову можливість ознайомитися з виставкою його перекладів, презентацією видання "І шляхом Істини постав я сам...", що вийшло друком у "Саміт-Книзі", послухати інструментальні твори Володимира Губи, помилуватися образотворчою інтерпретацією його доробку, поспілкуватися з науковцями, фаховими літературознавцями, релігієзнавцями, дипломатами та знаковими діячами української культури, які шанують творчість і працюють для Азербайджану.

Презентація дослідження «Твори видатного азербайджанського поета і мислителя Імадеддіна Насімі в українських перекладах (у фондах Національної бібліотеки імені В.І. Вернадського)» організована НБУВ спільно з громадським діячем, членом Бакинського міжнародного центру мультикультуризму Мариною Гончарук  та міжнародним секретарем Європейської академії наук, мистецтв і літератури Дмитром Чистяком.

Захід відбудеться 24 грудня о 16 годині, Зала образотворчих мистецтв і зарубіжної україніки, 2-й поверх Філії НБУВ на вул. Володимирській, 62.

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 3-й поверх, к. 302.
+38 (044) 288-1434
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)