Ювілей Наталії Гаврилівни Солонської

Поділитися: 
Дата події: 
2-05-2018

2 травня відзначає свій ювілей Наталія Гаврилівна Солонська. Двадцять п’ять років свого життя присвятила Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського.

Усі ці роки (з 1992 р.) Наталія Гаврилівна самовіддано та невтомно працювала на посадах відповідального секретаря та заступника головного редактора журналу «Бібліотечний вісник», завідуючої науково-видавничим відділом з виконанням обов’язків заступника головного редактора, старшого наукового співробітника Культурно-просвітницького центру та відділу загального бібліотекознавства, керівника Культурно-просвітницького центру і проявила себе креативним організатором і творчою особистістю, здатною успішно справлятися з важливими професійними обов’язками.

Сьогодні Наталія Гаврилівна – старший науковий співробітник відділу зарубіжної україніки Інституту книгознавства і результативно працює над реалізацією наукової теми відділу, їй довіряють і колеги та читачі, до її думки прислухаються молоді і досвідчені науковці.

Від імені усього колективу прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що Ви і надалі ще довгі роки будете докладати багато зусиль задля утвердження і процвітання Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського!

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 3-й поверх, к. 302.
+38 (044) 288-1434
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)