XV читання академіка В.І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"

Поділитися: 
(Київ, 10 березня 2005 р.)

10 березня 2005 року Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського та Комісія НАН України з розробки наукової спадщини академіка В.І. Вернадського провели XV читання академіка В.І. Вернадського на тему "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі", на яких з академічною доповіддю "Довкілля та енергетика" виступив директор Інституту магнетизму НАН України, академік НАН України В.Г. Бар'яхтар.

Згідно з програмою наукового заходу відбулася презентація книги "Вернадский и Крым: люди, места, события..." (автори — Н.В. Багров, В.Г. Ена, В.В. Лавров, М.О. Съедин, С.Б. Филиппов).


Матеріали про попередні Читання


Фотоматеріали: 
Генеральний директор Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Олексій Онищенко відкриває XV читання академіка В. І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"
Виступ директора Інституту магнетизму НАН України, академіка НАН України Віктора Бар'яхтара на XV читаннях академіка В. І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"
Виступ ректора Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, члена-кореспондента НАН України Миколи Багрова на XV читаннях академіка В. І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"
Виступ доцента Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського Валерія Лаврова на XV читаннях академіка В. І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"
Виступ проректора Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського Миколи С'єдіна на XV читаннях академіка В. І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"
Виступ завідувачки відділу Полтавського краєзнавчого музею Світлани Кигім на XV читаннях академіка В. І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"
Учасники XV читань академіка В. І. Вернадського "Володимир Вернадський та проблеми енергетики в сучасному світі"