Книжкова виставка «Журналістика: основи професіональної комунікації»

Поділитися: 

Запрошуємо користувачів ознайомитися з експозицією тематичної книжкової виставки «Журналістика: основи професійної комунікації», організованої  на базі універсального підсобного фонду відділу комплексного бібліотечного обслуговування (ВКБО) НБУВ.

Виставка  призначена для найширшого кола представників ЗМІ – від  студентів факультетів та відділень журналістики та аспірантів – до  науковців, спеціалістів у галузі засобів масової інформації та  викладачів журналістики. Її також можуть використовувати у своїй діяльності громадські кореспонденти та взагалі усі,  хто цікавиться питаннями свободи слова та журналістської діяльності,   проблемами сучасних масових комунікацій і таїнами журналістської майстерності.

Мета виставки  – сприяти формуванню та вихованню журналістів нової генерації, які мають працювати на засадах об’єктивності, правдивості, гуманізму, незаангажованості, сповідувати у своїй роботі загальнолюдські цінності, бути соціально відповідальними у демократичному суспільстві.

В експозиції представлено 52  книжкових видання (монографії, збірники тез та навчальні посібники) з означеної тематики, що зберігаються в універсальному підсобному фонді ВКБО НБУВ.

Переглянути  представлені на виставці видання можна у приміщенні універсального  підсобного фонду Відділу комплексного бібліотечного обслуговування головного корпусу НБУВ (просп. Голосіївський 3, кімн. 310), або ознайомитися з її електронною версією на порталі бібліотеки: http://www.nbuv.gov.ua/node/3014

Прес-служба НБУВ

за інформацією ВКБО 

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

жовтень - червень
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень - вересень
пн -сб: 9.15 - 18:00
+38 (044) 524-1911
vkbo@nbuv.gov.ua

sessouccellino.xyz sessobue.com sessopassero.com pornoguaxinim

Контактна інформація