В чому сенс щастя?

Шановні читачі! Фонд Президентів України (кім. 307) пропонує книжкову виставку «У чому сенс людського щастя?» присвячену Міжнародному дню щастя.

1. The world book of happiness [Текст] / ed. by Leo Bormans. - London : Marshall Cavendish, 2012. - 350 p. : ill., phot., schemes.

У цій унікальній та надихаючій книзі близько 100 психологів з понад 50 країн світу міркують про способи знайти та зберегти щастя у нашому житті. Здійснено спробу виключно наукового пояснення щастя. Предмет дослідження включає в себе: час, здоров’я, успіх, благополуччя, біль, друзі, сім’я, співчуття і багато іншого.  

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ/№2467

2. Бурса, Галина Петровна. Счастье, - жизнь прожить без подлости и лжи! [Текст] : (стихи, лирика, IX к.) / Галина Бурса. - Черновцы : Зеленая Буковина, 2013. - 270 с. : фот.

Поетична книга «Щастя, – життя прожити без підлості і брехні!» присвячена проблемам розвитку і становлення особистості, моралі, боротьбі за права людини. У книзі висвітлено події сьогоднішнього дня. Вона адресується широкому колу читачів: старшим школярам, студентам, викладачам, жителям міста, вона дуже корисна для вивчення мови!

Галина Бурса – велика і талановита поетеса, кандидат педагогічних наук, доцент, журналістка, автор 12 сучасних книг віршів, які радують людей, всіх читачів своєю новизною, поетичністю, талановитістю! Бурса Г. П. – Лауреат конкурсу читців!

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ №2962

3. Дейнегина, Татьяна Александровна. Счастливая на сотни лет вперед [Текст] / Т. А. Дейнегина. - Луганск : РИЩ ЛИВД, 1998. - 286 с.

У своїй творчості відома поетеса Луганщини, автор численних телепередач Тетяна Дейнегіна розповідає читачам (і телеглядачам) про різних цікавих людей, про події та свої враження щодо побаченого, почутого, пережитого.

Ця книга Тетяни Дейнегіної (шоста) буде цікавою широкому колу читачів.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ №519

4. Рецепт счастья [Текст] / А. Э. Дорофеев [и др.]. - Луганск : Глобус, 2003. - 27 с.

Ви відкриваєте незвичайну книгу. Різні, жанри, стилі, сюжети будуть з'являтися перед поглядом читача, постійно змінюючи один одного.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ/№1239

5. Москаленко, Дмитрий Викторович. Секрет счастья [Текст] : [сб. стихов] / Д. В. Москаленко. - Донецк : Юго-Восток, 2010. - 170 с. : ил.

Не все здесь в этой книге идеально...?!

Но и не все так скверно и печально.

Плохое? — Не ищите..., пропустите...,

А о любви и для души – прочтите.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ №2181

6. Рибцуник, Ганна Михайлівна. Щасливим будь, мій український дім [Текст] : поезії / Г. М. Рибцуник. - Б.м. : [б.в.], [2002]. - 64 с.

Це поетична збірка вчительки рідної мови та літератури Ганни Михайлівни Рибцуник. Її збірочка – це данина любові рідній землі, яка зростила її; відкрила для поетеси всю свою красу і дає їй натхнення для творчості. Ліричний герой творів Ганни Рибцуник – це людина, що вміє бачити прекрасне в оточуючому світі, проймається до глибини душі чужою бідою, палко любить рідну землю і вболіває за її подальшу долю. Це людина, що вміє любити і ненавидіти, засуджувати і прощати.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ №539

7. Орлов, Петро Вікторович. Злива щастя [Текст] : [зб. віршів] / Петро Орлов. - Сімф. : Таврида, 2012. - 123 с.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ/№2597

8. Рубаник, Александр Яковлевич. Суть счастья [Текст] : [поэзия] / Александр Рубаник. - Житомир : Волынь, 2011. - 175 с.

Поет повинен привносити в суспільство щось нове, актуальне,пробуджуючи і в собі, і в інших те, що удосконалює, підносить. Звернути увагу читача на значення духовного в нашому світі – в цьому пріоритет автора.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ №2959

9. Пономарев, Александр Александрович. Чтобы быть счастливым [Текст] / А. А. Пономарев. - Днепродзержинск : [б.и.], 2005. - 75 с.

Бажання щастя – природне для кожного. Але для його здійснення потрібен механізм: потрібно на вчитися підпорядковуватися Мудрості. Вона визначить і тактику і стратегію боротьби з собою. Перемога над собою приносить мир, спокій і радість душі. А допомагає в боротьбі Бог.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ/№1683

10. Ястремская, Ирина. Счастье просто - любить [Текст] : стихи / И. Ястремская. - Кобеляки : Издательство "Кобеляки", 2002. - 60 с.: ил.

Як часто ми, мудруючи над мінливістю долі, нарікаємо на те, що немає в житті справжнього і міцного щастя. Але якщо не мудрувати лукаво, то таке щастя є, і воно просте – любити. Це істина, дарована Богом, але віддана багатьма з нас, і тому втрачена, як рай.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ/№743

11. Щастя дарувати радість [Текст] : альманах. - Вид. 2-ге. - Хмельницький : БО БДФ "Щедрику-Ведрику", [2008?]. - 143 с. : іл.

Завдання цього альманаху: не тільки дати змогу дітям з інтернатів розповісти про свої таланти всьому світові, але й довести, що немає межі між дитячим та дорослим світом.

Шифр зберігання у читальному залі ФПУ: ФПУ/№2374

Контактна інформація

Голосіївський пр., 3,
2-й поверх, к. 307.
+38 (044) 525-5470
9.15 - 18.00 (понеділок - п'ятниця)