Музична вітальня. Концерт 23 лютого 2016 року

Поділитися: 

Запрошуємо Вас, дорогі шанувальники мистецтва, на концерт Маргарити Головко, що відбудеться 23 лютого 2016 р. (вул. Володимирська, 62, к. 305). Її фортепіанні виступи у «Музичній вітальні» стали доброю традицією перед великими творчими мандрівками. Маргарита веде дуже активну концертну діяльність. З успіхом відбулися її виступи в Україні, Франції, Італії, Росії, Чехії, Румунії, США. Піаністка грала і сольно, і у супроводі оркестрів: Національного естрадно-симфонічного оркестру (Україна), Пльзенського філармонічного оркестру (Чехія), Молодіжного симфонічного оркестру «Helycon Symphony Orchestra» (Італія), Оркестру філармонії Бакеу (Румунія), Симфонічного оркестру Ватерлоо (США).

Серед професійних досягнень Маргарити Головко – перемоги та учать у міжнародних конкурсах: лауреат 1 премії та премії від міжнародної асоціації EMCY на 1-му Міжнародному конкурсі піаністів «Citta d'Aqua viva delle Fonti» (Італія), 3 премія та премія від оркестру Бакеу на Міжнародному конкурсі піаністів «Midwest International Piano Competition», Сідар Фолс (Айова, США), лауреат 1 премії у червні 2015 р. Маргарита представляла Україну в одному з найпрестижніших конкурсів сучасності – «Вершина світу» у м. Тромсо (Норвегія). Із 154 піаністів всього світу до участі у конкурсі запросили лише 24, у тому числі і Маргариту Головко. Маргарита –учасник престижних світових музичних фестивалів, а саме: 15-го Міжнародного фестивалю української та польської музики ім. Ф. Шопена, м. Дніпропетровськ (Україна), 2012р., 7-го Міжнародного музичного фестивалю «MITO Settembre Musica», Мілан, Турин (Італія), 2013р., 8-го Міжнародного музичного фестивалю «MITO Settembre Musica», Мілан, Турин (Італія), 2014р., 8-го Міжнародного фестивалю «Лики современного пианизма», Маріїнський театр, Санкт-Петербург (Росія), 2014р., 22-го Міжнародного музичного фестивалю у Монте-Сан-Савіно (Італія), 2015р.

І знову перетинаються шляхи музиканта та бібліографа-музикознавця. Адже виступи у музичному відділі НБУВ доповнюються презентацією рідкісних нотних видань, що надихає музиканта на нові творчі злети.

Отже, концерт Маргарити Головко під назвою "Історія сонати" складатиметься з двох відділень.

У програмі:

  • Д. Скарлатті. Дві сонати (фа мінор, ре мажор)
  • М. Клементі. Соната ор.7, №3, соль мінор
  • Л. Бетховен.  Соната оp.27, №1, мі бемоль мажор
  • Ф. Шопен. Соната оp.35 , сі бемоль мінор
  • М. Равель. Сонатина
  • О. Скрябін. Соната оp.30 , фа діез мажор

 

Сподіваємося, що кожний відвідувач «Музичної вітальні» отримає насолоду від гри Маргарити на нашому раритетному салонному роялі початку ХХ ст.

Початок о 15:30. Вхід вільний.

Фотоматеріали: 
Маргарита Головко
Маргарита Головко