Музична вітальня. Концерт 23 грудня 2015 року

Поділитися: 

Шановні друзі!
23 грудня, у середу, у Музичній вітальні Відділу музичних фондів ( вул. Володимирська 62, 3-й поверх, к. 305) відбудеться концерт фортепіанної музики лауреата міжнародних конкурсів Костянтина ТОВСТУХИ (фортепіано).
Наш талановитий земляк завітав до нас з Італії, де він продовжує навчання після випуску з Московської консерваторії та асистентури.
У насиченій програмі концерту, прозвучать твори Й.С. Баха, Ж-Ф. Рамо, Д. Скарлатті, Й. Гайдна, Д. Лігетті, Й. Брамса та П. Гіндеміта.
Концерт у 2 відділах. Початок 0 15.30.
Вхід вільний. Запрошуємо!

Довідково:

Костянтин Товстуха народився 9 серпня1990 року в сім’ї музикантів. Його батько - знаний диригент, піаніст - імпровізатор Петро Товстуха, мати - випускниця інституту Ircam в Парижі, композитор Алла Загайкевич. Костянтин Товстуха належить до генерації найбільш
перспективних та обдарованих українських молодих виконавців, піаніст почав займатись музикою в шестирічному віці і вже в 9 років отримав перше міжнародне визнання, здобувши 2 Премію міжнародного юнацького конкурсу ім. Енеску в Бухаресті.

Костянтин Товстуха - випускник з відзнакою бакалаврату та асистентури-стажування Московської Державної Консерваторії ім. Чайковського. Костянтин - учень великих педагогів - Рити Донської, Юрія Кота і свого останнього доленосного професора - Дарії Петрової з Московської Консерваторії. Такі видатні постаті сучасності як Олександр Рудін і Діна Йоффе також мали в останні величезний вплив на становлення молодого виконавця, саме від пані Йоффе Костянтин отримав запрошення на подальше навчання в Академії обдарованих виконавців міста.

Піаніст - володар багатьох міжнародних премій, серед них

● 1 Премія Конкурсу Піаністів ім. Горовиця в Києві (група Горовиць-дебют),

● Спеціальна Відзнака Конкурсу Піаністів у м. Еттлінген, Німеччина

● 4 Премія Конкурсу Піаністів ’’Шлях до майстерності’’ в м. Москва,

● Медаль та Спеціальна Відзнака Конкурсу Піаністів ’’Maria Canals’’ в м. Барселона,

● 1 Премія Конкурсу Піаністів у м. Алмати.

Костянтин співпрацював з:

- Національним Симфонічним Оркестром України,

- Одеським Національним Симфонічним Оркестром,

- Національним Ансамблем Солістів ’’Київська Камерата’’,

- Казахським Національним Симфонічним Оркестром.

Репертуар виконавця охоплює всі основні стилі та епохи сучасного фортепіано, також активно займається камерною музикою. Географія гастролей музиканта охоплює Україну, Росію, Італію, Америку, Іспанію, Данію. Від серпня 2014-го року піаніст представляє некомерційну музичну фундацію“VaymanART”, Швейцарія.

Фотоматеріали: