Музична вітальня. Концерт фортепіанної музики 26 листопада

Поділитися: 

Шановні друзі! Раді запросити Вас до «Музичної вітальні» на концерт фортепіанної музики. Виконавці - учні Київської середньої школи-інтернату ім. М. В. Лисенка, клас викладача Андрія Луньова:
Давид Омельченко (2 клас), Єва Єрошенко (2 клас), Богдан Волошин (6 клас), Тетяна Грабовська (11 клас), Сабіна Вєлієва (11 клас).
У програмі твори Й. С. Баха, К. Черні, Й, Гайдна, В. Моцарта, Л. Бетховена, Ф. Шопена, Р. Шумана, Б. Барток, С. Рахманінова, А. Скрябіна.

Чекаємо Вас 26 листопада о 15.00 у «Музичній вітальні» Відділу музичних фондів (вул. Володимирська, 62, к. 305).

Довідка:

Давид Омельченко. Народився у 2008 р у м. Києві. У 2014 році вступив до КССМШ ім. М. Лисенка, на фортепіанне відділення під керівництво О. Шерстюк. З вересня 2015 вчиться у класі А. Луньова.

Єва Єрошенко. Народилася у 2006 р. У 5 років вступила до Київської ДМШ № 14 в клас Людмили Шанскової. З 2014 року навчається у Київській спеціальній музичній школі ім. М. Лисенка в класі Андрія Луньова. Єва брала участь у різних фортепіанних конкурсах та має нагороди: 2-я премія на конкурсі-фестивалі «Різдвяні мініатюри» (Київ), 1-а премія на конкурсі «На крилах весни» (Київ), 2-я премія на міжнародному конкурсі «Каштановий рояль» (Київ).

Тетяна Грабовська. Народилася у 1999 р. У 2005 році вступила до Київської ДМШ № 14 ім. Д. Кабалевского в клас Я. Канке. З 2013 навчається в КССМШ ім. М. Лисенка в класі А. Луньова. Тетяна - лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів: I премія на конкурсі «Новорічні зірки», II премія на Міжнародному телевізійному конкурсі «Восточний експресс», II премія на конкурсі юних піаністів ім. В. Пухальського, переможець конкурсу-огляду юних піаністів ім. О. Вериківської, I премія на Міжнародному конкурсі піаністів пам'яті М. Спозіто, I премія на конкурсі «Горизонт класики».

Сабіна Велієва. Народилася у Феодосії 1999 р. З 2010 навчається в КССМШ ім. М. Лисенка в класі Андрія Луньова. Сабіна брала участь у Міжнародних конкурсах і має нагороди: третя премія на Міжнародному конкурсі піаністів «Синій птах» (Сімферополь), 1-а премія на Міжнародному конкурсі юних піаністів «Юний Віртуоз» (Сімферополь), 1-а премія на Міжнародному конкурсі піаністів ім. Яніса Норвіля (Латвія, Мадона). Сабіна виступала на багатьох фестивалях і концертах на сценах України, Латвії та Німеччини.

Богдан Волошин. Народився у 2004 р. З 2014 навчається в КССМШ ім. М. Лисенка в класі Андрія Луньова. Переможець XVI Регіонального конкурсу-огляду юних піаністів Олени Вериківської (Київ); лауреат І Премії VII Всеукраїнського конкурсу «Класичний Меридіан» (Київ); нагороджений Дипломом Посольства Угорської Республіки в Україні за високий рівень майстерності виконання творів Ференца Ліста, написаних в Україні (Київ); ІІІ премія на І Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича (Київ); Лауреат (Диплом I ступеня) Міжнародного музичного конкурсу дитячого виконавського мистецтва «Сходження» (Ялта); І місце на обласному фестивалі дитячої творчості «Дебют» (Київ); I місце в групі Горовиць-дебют (номінація «В» Elementary), а також Спеціальний приз «За артистизм» на Х Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця (Київ); лауреат I ступеня Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Ступени майстерності» (Москва). Диплом Переможця ІІІ Всеукраїнського конкурсу-огляду юних піаністов Олени Вериківської (Київ); диплом півфіналіста Другого міжнародного конкурсу юних піаністів «Astana Piano Passion» (Казахстан, Астана).