Фільм «Пересопницьке Євангеліє"

Назва ЗМІ: 
Телеканал НТН
Дата публікації: 
12.04.2015

«Пересопницьке Євангеліє» - спецпроект про духовну реліквію українського народу, на якій дають присягу всі президенти України під час інавгурації. Програма підготовлена ​​командою програми журналістських розслідувань «Агенти впливу». Автор проекту - Андрій Стельмах.

Фільм «Пересопницьке Євангеліє» - спеціальний проект телеканалу НТН. До річниці Незалежності країни найкращі журналісти каналу готують фільм про духовну реліквію українського народу. Історія про те, з чого усе почалося. Від першого аркуша до сучасного часу. Увесь історичний шлях, який пройшло Пересопницьке Євангеліє. Наші журналісти бачили усе на власні очі. Як охороняють духовну святиню Українського народу? Де знаходиться розкішна книга вагою майже у десять кілограмів, як доглядають за стародавнім пергаментом. Та хто цим займається.

Сьогодні ця духовна святиня українського народу набула значення політичного символу нації. Саме на Пересопницькому Євангелії під час інавгурації присягали усі Президенти України. Фільм покроково розкаже, як доставляють книгу до Верховної Ради. Скільки охорони для цього потрібно, та скільки людей задіяні у цій таємничій процесії. Думки та відчуття тих, хто присягає на вірність українському народові. Ексклюзивні інтерв’ю з Президентами України. У фільмі ми розкриємо майже весь процес інавгурації та сучасну роль Пересопницького Євангеліє для теперішньої України.