Вийшов друком каталог : Бондар Н. П. Видання Івана Федорова та Петра Мстиславця з фондів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського: дослідження, попримірниковий опис

Поділитися: 

Пропонована робота є результатом дослідження та бібліографічного опрацювання примірників видань Івана Федорова та Петра Мстиславця, а також безвихідних анонімних видань із фондів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. Робота складається із текстової частини, опису 10 видань у 44 примірниках та супроводжується додатковими розділами, серед яких іменний покажчик осіб та установ, що згадуються в описах, схема міграції примірників та ін.

Видання розраховане на фахівців різних гуманітарних галузей знань та широкий читацький загал, покликане сприяти подальшому введенню в науковий обіг давньої кириличної друкованої спадщини.

- Вийшов друком біобібліографічний покажчик "Книгознавець Галина Іванівна Ковальчук (до 25-річчя наукової діяльності)". - К. : НБУВ, 2013. - 86 с.

- Заввідділом Ковальчук Г. І. провела майстер-клас на Міжнародному науково-практичному семінарі "Libri descripti. Експертиза рідкісних і цінних видань", що проходив у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 16 - 19 вересня 2013 р.

- З 28 вересня у відділі експонується книжкова виставка до 300-річчя від дня народження Дені Дідро (5.10.1713 - 31.07.1784), французького філософа, просвітителя, письменника, редактора відомої "Енциклопедії наук, мистецтв і ремесел", примірники різних видань якої XVIII ст. також представлені на виставці.

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)