Запрошуємо до співпраці!

Поділитися: 
Дата події: 
4-04-2023

Багато хто з наших колег і користувачів уже знає, а для інших повідомляємо, що Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського створив Ютуб-канал «Biography. Біографіка. Біографістика» https://www.youtube.com/@biography..5055

Його місія полягає в ознайомленні науковців і широкої громадськості з досягненнями вітчизняної біографіки як усієї сукупності наукових напрацювань, літературно-мистецьких творів, публіцистики, інформаційних ресурсів, присвячених життю та спадщині знаних і маловідомих співвітчизників, а також біографістики як наукової дисципліни, що вивчає теорію й методику біографічних досліджень, проблеми вдосконалення їх творчого арсеналу, актуалізації та поширення біографічних знань у суспільстві.

Канал оприлюднює матеріали наукових конференцій, читань, семінарів (за узгодженням з їх організаторами). Поширюємо також надані окремими вченими й аматорами біографічної справи відеозаписи їхніх виступів, лекцій, бесід та інтерв’ю, презентацій нових видань та дослідницьких проєктів із біографічної проблематики.

Для популяризації біографічного знання Інститут біографічних досліджень запрошує авторів біографічних видань розміщувати їхні короткі відеопрезентації на Ютуб-каналі.

Авторські відеоматеріали хронометражем до 6 хвилин просимо надсилати на адресу ibd@nbuv.gov.ua  через будь-який файлообмінник (із поміткою «Презентація») разом із бібліографічним описом видання та даними особи, яка його презентує (ім’я, прізвище, місце роботи, контактні телефони).

Розміщення більш об’ємних відеозаписів презентацій нових видань включно з виступами авторів, видавців, представників громадськості, обговоренням може бути розглянуто за умови погодження з організаторами відповідних заходів (правовласниками видань та відеозаписів).

За консультацією просимо звертатися до ученого секретаря Інституту біографічних досліджень НБУВ Оксани Плющик (тел. 0964992079).

 

Інститут біографічних досліджень

Національної бібліотеки України

імені В. І. Вернадського