Шановні відвідувачі й користувачі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського!

Поділитися: 
Дата події: 
1-11-2021

З метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись постановою КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 р. № 1236 (з наступними змінами), з урахуванням ускладнення епідемічної ситуації у місті Києві та у зв’язку із встановленням з 01 листопада 2021 р. Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 42 від 28.10.2021 р.) на території Києва «червоного» рівня епідемічної небезпеки та застосування обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, відвідування НБУВ можливе за умови наявності у відвідувачів та користувачів:

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • або негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або сертифікату одужання особи від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Відвідувачі й користувачі НБУВ також мають бути з вдягнутими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовленими самостійно.

Звертаємо Вашу увагу, що обслуговування також здійснюватиметься у дистанційному режимі. Насамперед  через сайт бібліотеки, який надає  електронний доступ до значної кількості зарубіжної літератури, яка є у відкритому доступі, повний ресурс усієї наукової періодики України, великий ресурс монографічної літератури, збірники наукових праць, авторефератів та іншої літератури. А через потужний і багатофункціональний портал НБУВ ви можете вийти на сайт більшості бібліотек світу і знайти там необхідну літературу.

Також обслуговування читачів здійснює Відділ міжбібліотечного абонемента (МБА), в якому можна замовити й електронні копії книжок та статей, що надсилаються дистанційно.

Нагадуємо, що з питань, які виникають у процесі пошуку чи замовлень, можна звертатись до чергового адміністратора за телефоном (044) 524-81-36, який до ваших послуг з 9 до 18 години, крім вихідних і святкових днів, а також через електронну пошту (service@nbuv.gov.ua, library@nbuv.gov.ua), сервіси «Зворотній зв’язок», «Віртуальна довідка», «Запитай бібліографа».

Адміністрація НБУВ