Вітаємо з ювілеєм

Поділитися: 
Дата події: 
7-10-2021

У нашої колеги очільниці відділу комплексного бібліотечного обслуговування  Інесси Емануїлівни Смоляр – ювілей!

Багато подій і досягнень нашої колеги  вмістилось у цю круглу дату. Після закінчення бібліотечного факультету Київського державного інституту культури ім. О. Є. Корнійчука  за спеціальністю бібліотекар-бібліограф вона почала свій трудовий шлях у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського в 1980 році.   В 1999-му    була призначена на посаду завідувачки сектору гуманітарного підсобного фонду, який згодом трансформувався в сектор універсального підсобного фонду і каталогів. З травня 2018 року вона завідує відділом комплексного бібліотечного обслуговування.

За сорок років плідної праці Інесса Емануїлівна глибоко оволоділа професійними знаннями, є одним з кращих фахівців з організації системи обслуговування читачів нашої установи та впровадження новітніх бібліотечно-інформаційних  підходів до сучасного бібліотечного обслуговування. Вона – ініціатор і розробник  механізму організації електронних тематичних виставок та виставок нових надходжень до підсобних фондів відділу,  забезпечення їх загальнодоступності для віддалених користувачів у рамках дистанційного обслуговування. Під  керівництвом Інесси Емануїлівни проводяться маркетингові дослідження щодо оцінки реального стану бібліотечно-інформаційних послуг та вироблення перспективного бачення їх номенклатури, орієнтованої на потреби сучасного користувача. Колеги цінують її вміння організувати роботу, глибоке знання бібліотечної справи, здібності керівника, що сприяє оперативному бібліотечно-інформаційному обслуговуванню користувачів.

Дорога Інессо Емануїлівно! З нагоди Вашої знаменної дати прийміть наші найщиріші вітання й побажання здоров'я, благополуччя, душевної гармонії, наповненості життя! Подальших Вам професійних успіхів, яскравих подій у багатогранному сьогоденні й справдження всіх ваших сподівань!  Бажаємо Вам наступних радісних, світлих років, невичерпної творчої енергії, дружньої підтримки й любові дорогих людей!

Колеги відділу комплексного бібліотечного обслуговування, колектив Бібліотеки.

Контактна інформація

Сектор запису читачів і контролю відвідувань:
+38 (044) 524-81-37,
+38 (044) 524-81-36
Сектор обслуговування у читальних залах:
+38 (044) 524-8176
Сектор універсального підсобного фонду і каталогів:
+38 (044) 524-19-11
Сектор обслуговування періодичними виданнями:
+38 (044) 524-44-19
Сектор обслуговування картографічними виданнями:
+38 (044) 524-44-38