Продовжуємо спілкуватися з читачами дистанційно

Поділитися: 

Шановні друзі! Наші спільні сподівання на поліпшення епідеміологічної ситуації, на жаль, не виправдались, і тому бібліотека ще на певний час продовжує режим дистанційного спілкування з читачами.

При цьому ми намагаємося зробити таке спілкування якомога більш сприятливим для вашої роботи. Повідомляємо, що за останні місяці значно зросла кількість замовлень користувачів через відділ міжбібліотечного абонемента (МБА). Вони оцінили, наскільки це продуктивно – замовивши книгу, можна одержати її на руки і працювати вдома. Крім того, МБА організує обслуговування всіх читачів, які бажають замовити  електронні копії книжок та статей, що надсилаються дистанційно. Тобто якщо ви остерігаєтесь виходити з дому через карантин, то можете одержати замовлену електронну копію, якщо ж виходите – берете замовлену книгу на руки. Зв’язатися з МБА ви можете за телефоном (044) 524-33-98 та електронною адресою mba_nbuv@ukr.net. Тож звертаємо вашу увагу на ці зручні послуги.

Також нагадуємо про решту наших можливостей, якими ви можете скористатися. Як і дотепер, Бібліотека надає вам електронний доступ до значної кількості зарубіжної літератури, яка є у відкритому доступі, повний ресурс усієї наукової періодики України, великий ресурс монографічної літератури, збірники наукових праць, авторефератів та іншої літератури. А у відкритому доступі, під рубрикою «Наука України: доступ до знань», ви можете знайти наукову періодику, монографії, довідники, матеріали конференцій тощо.

Знову привертаємо увагу, що через потужний і багатофункціональний портал НБУВ у вас є можливість вийти на сайт більшості бібліотек світу і знайти там необхідну літературу. Є також доступ до електронного каталогу, імідж-каталогу, можливості пошуку в електронній картотеці, інших електронних ресурсах.

Тож наша Бібліотека продовжує щоденно працювати для користувачів. Адже ми поповнюємо та комплектуємо фонди, систематизуємо їх, здійснюємо каталогізацію, створюємо електронні каталоги, бази даних та ресурси, які поповнюють наш сайт і доступні для користувачів.  Ми також продовжуємо листування та підготовку за вашими запитами довідок, здійснюємо консультації.

Ще раз нагадуємо, що з питань, які виникають у процесі пошуку чи замовлень, також можна звертатись до чергового адміністратора за телефоном (044) 524-81-36, який до ваших послуг з 9 до 18 години, крім вихідних і святкових днів, а також через електронну пошту (service@nbuv.gov.ua, library@nbuv.gov.ua), сервіси «Зворотній зв’язок», «Віртуальна довідка», «Запитай бібліографа».

І сподіваємось на якомога швидше завершення карантинних обмежень.

Адміністрація НБУВ