Читальні зали бібліотеки поки що залишаються зачиненими

Поділитися: 

Шановні друзі! Як наукова й державна установа Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського у своїй роботі керується низкою нормативних документів, і серед них також постанови Кабінету Міністрів України. Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року  N 1236 карантин продовжено до 28 лютого 2021 року, і цей термін урядом не змінено. Тож у цей період відвідати читальні зали бібліотеки ви не можете. Питання убезпечення від зараження коронавірусом як відвідувачів, так і персоналу для нас нині найважливіші.

Але ми знову нагадуємо і повторюємо: це не означає, що ви не зможете скористатись послугами НБУВ. Навпаки, за тривалий час карантину ми їх значно розширили. Як і дотепер, Бібліотека надає вам електронний доступ до значної кількості зарубіжної літератури, яка є у відкритому доступі, повний ресурс усієї наукової періодики України, великий ресурс монографічної літератури, збірники наукових праць, авторефератів та іншої літератури. А у відкритому доступі, під рубрикою «Наука України: доступ до знань», ви можете знайти наукову періодику, монографії, довідники, матеріали конференцій тощо.

Знову привертаємо увагу, що через потужний і багатофункціональний портал НБУВ у вас є можливість вийти на сайт більшості бібліотек світу і знайти там необхідну літературу. Є також доступ до електронного каталогу, імідж-каталогу, можливості пошуку в електронній картотеці, інших електронних ресурсах.

Бібліотека продовжує щоденно працювати для користувачів, адже ми комплектуємо фонди, систематизуємо їх, здійснюємо каталогізацію, створюємо електронні каталоги, бази даних та ресурси, які поповнюють наш сайт і доступні для користувачів.  Ми також продовжуємо листування та підготовку за вашими запитами довідок, здійснюємо консультації.

Крім того, для всіх науковців Києва, які працюють над науковими темами, розвідками, дисертаціями і хотіли б отримати книжки, здійснюється обслуговування в центральному корпусі на Голосіївському проспекті, 3, через Відділ міжбібліотечного абонемента (МБА). Це означає, що замовлену заздалегідь книгу чи іншу роботу ви можете взяти додому. МБА організує також обслуговування всіх читачів, які можуть замовити й електронні копії книжок та статей, що надсилаються дистанційно. Тобто якщо користувач НБУВ не бажає виходити з дому у цей непростий час, він одержує замовлену електронну копію, якщо ж виходить і може пересуватись містом – одержує замовлену книгу на руки. Зв’язатися з МБА ви можете за телефоном (044) 524-33-98 та електронною адресою mba@nbuv.gov.ua.

І нагадуємо, що з питань, які виникають у процесі пошуку чи замовлень, також можна звертатись до чергового адміністратора за телефоном (044) 524-81-36, який до ваших послуг з 9 до 18 години, крім вихідних і святкових днів, а також через електронну пошту (service@nbuv.gov.ua, library@nbuv.gov.ua), сервіси «Зворотній зв’язок», «Віртуальна довідка», «Запитай бібліографа».

Адміністрація НБУВ