Наша зустріч з читачами знову відтерміновується

Поділитися: 

Шановні друзі! Ви, напевно, вже здогадались, що ми знову відтерміновуємо безпосередні контакти з вами. Адже, попри всі наші сподівання на поліпшення карантинної ситуації, хвороба поки що не відступає. І, як відомо, уряд навіть запроваджує посилені протиепідемічні обмеження.  Кабінет Міністрів України 9 грудня ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», згідно з якою на території України з 8 до 24 січня 2021 року будуть запроваджені посилені заходи для протистояння епідемії. 

 Відтак ми й надалі залишаємося на дистанційному контакті з вами. І звертаємо увагу, що це включає в себе дуже багато різних можливостей, про які ми вже повідомляли. Бібліотека надає вам електронний доступ до значної кількості зарубіжної літератури, яка є у відкритому доступі, повний ресурс усієї наукової періодики України, великий ресурс монографічної літератури, збірники наукових праць, авторефератів та іншої літератури. А у відкритому доступі, під рубрикою «Наука України: доступ до знань», ви можете знайти наукову періодику, монографії, довідники, матеріали конференцій тощо. Привертаємо також увагу, що через потужний і багатофункціональний портал НБУВ у вас є можливість вийти на сайт більшості бібліотек світу і знайти там необхідну літературу. Є також доступ до електронного каталогу, імідж-каталогу, можливості пошуку в електронній картотеці, інших електронних ресурсах.

Бібліотека продовжує щоденно працювати для користувачів з питань комплектування фондів, систематизації, каталогізації, створення електронних каталогів, баз даних та ресурсів, які поповнюють наш сайт і доступні для користувачів.  Крім того, для багатьох науковців, які працюють над науковими темами, розвідками, дисертаціями і хотіли б отримати книжки, здійснюється обслуговування в центральному корпусі на Голосіївському проспекті, 3, через Відділ міжбібліотечного абонемента (МБА), який обслуговує кандидатів і докторів наук НАН України, членів НАН України та всіх науковців Києва. МБА організує також обслуговування усіх читачів, які можуть замовити й електронні копії книжок та статей, що надсилаються дистанційно. Ми також продовжуємо листування та підготовку за вашими запитами довідок, здійснюємо консультації.

Знову ж нагадуємо, що з питань, які виникають у процесі пошуку чи замовлень, можна звертатись до чергового адміністратора за телефоном (044) 524-81-36, який до ваших послуг з 9 до 18 години, крім вихідних і святкових днів, а також через електронну пошту (service@nbuv.gov.ua, library@nbuv.gov.ua), сервіси «Зворотній зв’язок», «Віртуальна довідка», «Запитай бібліографа».

Ми не втрачаємо оптимізму, сподіваємось на зустріч з вами в недалекому майбутньому і щиро бажаємо всім здоров’я.

Адміністрація НБУВ