Режим дистанційного спілкування з читачами продовжено

Поділитися: 

Шановні  наші читачі, користувачі, підписники в соціальних мережах!

Ми щиро сподівались на те, що епідемічна ситуація поліпшиться і ми нарешті відкриємо хоча б кілька читальних зал для відвідувачів, знайдемо інші можливості безпосереднього спілкування. Проте підстав для оптимізму поки що мало: разом з усією країною спостерігаємо зростання показників захворювання і нині чуємо про те, що уряд розглядає варіанти подальшого посилення умов карантину.

Відтак бібліотека, на жаль,  знову змушена відтермінувати дату нашої зустрічі в форматі живого спілкування.

Разом з тим, як ми вже повідомляли, ви можете скористатись  максимальними можливостями наших фондів завдяки величезному електронному ресурсу, яким володіє бібліотека і який значно перевищує усі бібліотечні наукові ресурси України. Ми маємо електронний доступ до значної кількості зарубіжної літератури, яка є у відкритому доступі, повний ресурс усієї наукової періодики України, великий ресурс монографічної літератури, збірники наукових праць, авторефератів та іншої літератури. А у відкритому доступі, під рубрикою «Наука України: доступ до знань», ви можете знайти наукову періодику, монографії, довідники, матеріали конференцій тощо.

Через потужний і багатофункціональний портал НБУВ ви можете вийти на сайт більшості бібліотек світу і знайти там необхідну літературу. Є також доступ до електронного каталогу, імідж-каталогу, можливості пошуку в електронній картотеці, інших електронних ресурсах.

Також ви знаєте, що Відділ міжбібліотечного абонемента (МБА) з 4 листопада 2020 року у вівторок та четвер з 10-ї до 17-ї години здійснює обслуговування через персональний абонемент аспірантів та наукових співробітників НАН України. Це обслуговування передбачає видачу документів поза межами бібліотеки на умовах, які визначаються Правилами користування послугами  Відділу міжбібліотечного абонемента Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. МБА організує й обслуговування усіх читачів, які можуть замовити й електронні копії книжок та статей, що надсилаються дистанційно.

Ми також продовжуємо працювати для користувачів щоденно з питань комплектування фондів, систематизації, каталогізації, створення електронних каталогів, баз даних та ресурсів, які поповнюють наш сайт і доступні для користувачів. Опрацьовуємо ваші листи та звернення, готуємо за вашими запитами довідки, здійснюємо консультації.

Нагадуємо, що з питань, які виникають у процесі пошуку чи замовлень, можна звертатись до чергового адміністратора за телефоном (044) 524-81-36, який до ваших послуг з 10 до 18 години, крім вихідних і святкових днів, а також через електронну пошту (service@nbuv.gov.uа, mba@nbuv.gov.ua), сервіси «Зворотній зв’язок», «Віртуальна довідка», «Запитай бібліографа».

Адміністрація НБУВ