Бібліотека поки що продовжує працювати для читачів дистанційно

Поділитися: 
Дата події: 
30-10-2020

Шановні читачі й користувачі!

Ситуація, що складається в Україні й світі загалом із поширенням коронавірусу та швидким зростанням статистики захворювань, спонукала уряд продовжити карантинні обмеження в державі. Ця ситуація,  на жаль, не дає і нам можливості повернутись нині до режиму повноцінної роботи з читачами через систему читальних залів, забезпечити належну безпеку нашим відвідувачам та співробітникам відповідно до висунутих урядом  вимог.

Ми продовжуємо працювати для користувачів щоденно з питань комплектування фондів, систематизації, каталогізації, створення електронних каталогів, баз даних та ресурсів, які поповнюють наш сайт і доступні для користувачів. Звертаємо вашу увагу на можливості використання величезного електронного ресурсу, яким володіє бібліотека і який значно перевищує усі бібліотечні наукові ресурси України.

Ми маємо електронний доступ до значної кількості зарубіжної літератури, яка є у відкритому доступі, повний ресурс усієї наукової періодики України, великий ресурс монографічної літератури, збірники наукових праць, авторефератів та іншої літератури. А у відкритому доступі, під рубрикою «Наука України: доступ до знань», ви можете знайти наукову періодику, монографії, довідники, матеріали конференцій тощо. Привертаємо також вашу увагу, що через потужний і багатофункціональний портал НБУВ ви можете вийти на сайт більшості бібліотек світу і знайти там необхідну літературу. Є також доступ до електронного каталогу, імідж-каталогу, можливості пошуку в електронній картотеці, інших електронних ресурсах.

Нагадуємо, що для багатьох науковців, які працюють над науковими темами, розвідками, дисертаціями і хотіли б отримати книжки, здійснюється обслуговування в центральному корпусі на Голосіївському проспекті, 3, через Відділ міжбібліотечного абонемента (МБА), який обслуговує кандидатів і докторів наук та членів НАН України. МБА організує також обслуговування усіх читачів, які можуть замовити й електронні копії книжок та статей, що надсилаються дистанційно. Ми також продовжуємо листування та підготовку за вашими запитами довідок, здійснюємо консультації.

Разом з тим хочемо запевнити, що ми вишукуємо можливості й надалі розширювати коло послуг для наших відвідувачів і користувачів, в тому числі розглядається питання щодо можливості відкриття деяких читальних залів для відвідувачів, звичайно ж, за можливості дотримання усіх санітарно-гігієнічних норм і вимог щодо безпеки відвідувачів та співробітників НБУВ в умовах карантину.

Нагадуємо, що з питань, які виникають у процесі пошуку чи замовлень, можна звертатись до чергового адміністратора за телефоном (044) 524-81-36, який до ваших послуг з 9 до 18 години, крім вихідних і святкових днів, а також через електронну пошту (service@nbuv.gov.ua, library@nbuv.gov.ua), сервіси «Зворотній зв’язок», «Віртуальна довідка», «Запитай бібліографа».

Адміністрація НБУВ