У бібліотеці – високі іранські гості

Поділитися: 
Дата події: 
21-01-2019

Бібліотека Ісламської Республіки Іран (Іранська бібліотека) – один з підрозділів Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Вона була створена в НБУВ у 2003 році з ініціативи голови товариства "Україна–Іран" тодішнього генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, академіка О. С. Онищенка та за сприяння Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні. Бібліотека функціонує в рамках відділу міжнародної інформації та зарубіжних зв’язків НБУВ, є його складовою частиною.

21 січня Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського та її Іранську бібліотеку відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні та Молдові пан Манучехр Мораді. Його супроводжували також аташе з питань культури посольства Хаді Заргарі та кореспондент державної телекомпанії Ісламської Республіки Іран Ехсан Рефахі.

На зустрічі з генеральним директором НБУВ Любов’ю Андріївною Дубровіною гості обговорили напрями науково-інформаційного співробітництва між Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського та іранськими науковими й бібліотечно-інформаційними установами, зокрема Національною бібліотекою та архівом Ісламської Республіки Іран, підтримку діяльності Іранської бібліотеки в НБУВ. Ознайомившись із фондом та залом Іранської бібліотеки, пан Посол висловив вдячність керівництву НБУВ за увагу до її розвитку. Окремо було обговорено питання удосконалення системи комплектування фонду Іранської бібліотеки та його поповнення іранськими виданнями і подальше співробітництво в цій галузі.

Фотоматеріали: