Олесь Гончар: людина, яка змогла стати вільною (1918-1995)

Поділитися: 
Дата події: 
12-04-2018 до 15-05-2018

Думка про літературну спадщину Олеся Гончара неоднозначна. Хтось вважає його людиною, яка не змогла вийти за межі системи. На думку звичайного читача – його доробок вражає, бо казати та писати, в часи жорсткої цензури, чесно – це і є вже вчинком, що заслуговує на відзнаку.

У Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського Відділ комплексного бібліотечного обслуговування презентує книжкову виставку «Олесь Гончар: людина, яка змогла стати вільною».

На виставці представлені твори про нього, що відкривають письменника для читача як феномен в духовному просторі українства, його літературні надбання, збірки його творів, що дозволяють розглядати постать Олеся Гончара у парадигмі соціальних комунікацій і літературознавства. На виставці експонуються твори, що були редаговані під його керівництвом, перекладені ним твори, щоденники його спогадів.

В електронній бібліотеці «Україніка» із  біографією та здобутками Олеся (Олександра) Терентійовича можна ознайомитися за посиланням: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/REF0004270.

Виставка експонується до 15 травня 2018 року за адресою: м.Київ, просп. Голосіївський, 3 (станція метро «Деміївська»).

Запрошуємо усіх зацікавлених цією непересічною особистістю!

Матеріал підготовлено і опубліковано Прес-службою

Фото: Кіріл Леванюк

Фотоматеріали: