«На цьому я стою і не можу інакше, хай допоможе мені Бог!» (М. Лютер): виставка до 500-річчя початку Реформації в Європі

Поділитися: 

У відділі стародруків та рідкісних видань Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відкрито книжкову виставку, приурочену до 500-річчя протестантизму в Європі.

В експозиції представлено низку прижиттєвих видань М. Лютера, його соратників та опонентів, що відображають перипетії утвердження Реформації в Німеччині та демонструють пов’язаний з нею видавничий бум. До уваги відвідувачів представлено ключові праці великого реформатора, що складають «велике реформаторське писання», а також твори сучасників М. Лютера, завдяки яким стало можливе загальноєвропейське поширення реформаційних ідей. Серед іншого відвідувачі зможуть ознайомитися з першими зображеннями М. Лютера і Ф. Меланхтона та цікавими гравюрами-карикатурами на реформаторів у стародруках, розглянути рідкісні видання «Біблії Лютера».

Відділ стародруків та рідкісних видань запрошує відвідувачів побачити видання, які постали внаслідок якісного перелому в книгодрукуванні завдяки реформаторській діяльності М. Лютера і його сподвижників.

Виставка експонуватиметься впродовж двох місяців за адресою: вул. Володимирська, 62, 1-й поверх, кімн. 114.

Відео YouTube: 
Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)