Книжкова виставка «Українська повстанська армія. 75 років з часу створення»

Поділитися: 

Цьогоріч виповнюється 75 років з часу створення Української Повстанської Армії (УПА). З цієї нагоди у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського розгорнуто книжкову експозицію, що висвітлює одну з найскладніших і найсуперечливіших сторінок минулого нашої країни.

Українська повстанська армія, яка чинила тривалий опір тоталітарному режиму, – це одна із тих сторінок історії України, яка й досі потребує неупередженого тлумачення науковцями. Як була створена УПА, які завдання перед собою ставила, яку роль відіграла у часи Другої світової війни, якою була боротьба із гітлерівською окупацією та протистояння з НКВС... Відповіді на ці непрості питання зацікавлений читач віднайде, ознайомившись із книжками, що експонуються на виставці  «Українська повстанська армія. 75 років з часу створення».

В експозиції широко представлені численні видання із основного фонду НБУВ, у яких впливові науковці, журналісти, громадські діячі та дисиденти на глибокому аналізі історичних подій, на численних архівних документах та спогадах учасників національно-визвольної боротьби українського народу відтворюють захопливу і трагічну сторінку історії визвольних змагань за незалежність нашої Батьківщин, який вистояв і переміг у двобої з коричневими і червоними окупантами, що з різних боків навалювалися на нашу Батьківщину.

Особливе місце на виставці посідають книжки багатотомного видання «Літопис Української Повстанської Армії», що мають свої назви і присвячені окремим темам та діям УПА за весь період її діяльності. Видання «Літопис УПА» базується на архівних документах і матеріалах, що збережені в українських та іноземних архівах.

Усіх зацікавлених запрошуємо ознайомитись з представленими на виставці виданнями із фондів НБУВ, аби на підставі документальних джерел краще зрозуміти природу і сутність визвольного руху УПА.

Виставка експонується в головному корпусі НБУВ (просп. Голосіївський, 3)

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

жовтень - червень
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень - вересень
пн -сб: 9.15 - 18:00
+38 (044) 524-1911
vkbo@nbuv.gov.ua

sessouccellino.xyz sessobue.com sessopassero.com pornoguaxinim

Контактна інформація