Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського покращила умови користування дисертаціями із своїх фондів

Поділитися: 

З 1-го серпня 2017 року у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського набули чинності нові «Правила користування читальною залою дисертацій та документів на мікроносіях», якими скасовано необхідність надання користувачами листа-клопотання від установи – місця навчання/роботи на дозвіл користування дисертаціями.

Як і дотепер, обслуговування користувачів читальної зали дисертацій та документів на мікроносіях відбувається за наявності постійного або тимчасового читацького квитка, та контрольного листка. Між тим, новими правилами вводиться реєстрація користувача безпосередньо у читальній залі. Для цього кожен користувач зобов’язаний  власноруч заповнити відповідну форму реєстрації користувача читальної зали дисертацій та документів на мікроносіях, яка буде чинною упродовж року від дати її заповнення.

Окрім цього, користувачам надано право фотографувати власними технічними засобами документи, що видаються у читальній залі на підставі заяви на фотокопіювання документів власними технічними засобами та з дотриманням вимог авторського права і суміжних прав та права інтелектуальної власності.

Читальна зала дисертацій та документів на мікроносіях знаходиться на 3-му поверсі головного корпусу НБУВ (просп. Голосіївський, 3, кімн. 306) і працює згідно з графіком роботи бібліотеки.

Довідково

Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського є унікальним сховищем оригіналів дисертацій, захищених в Україні з 1951 року за всіма спеціальностями. Фонд дисертацій  зберігається на депозитарних умовах, є частиною сукупного фонду НБУВ і забезпечує широкий доступ користувачів до цих джерел наукових досліджень. Обслуговування користувачів дисертаціями здійснюється за Правилами користування читальним залом дисертацій та документів на мікроносіях (розробленими на підставі Статуту НБУВ та Загальних правил користування НБУВ). Читальна зала дисертацій та документів на мікроносіях – це спеціалізована зала Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, яка обслуговує користувачів дисертаціями, документами на мікроносіях, документами з фондів архівного примірника видань друку України, що зберігаються в основному книгосховищі та підсобному фонді.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: 
Додаткові матеріали: 

Контактна інформація

просп. Голосіївський, 3.

пн - сб: 09.15 - 18.00
нд: вихідний
Сектор запису читачів і контролю відвідувань:
+38 (044) 524-8137, +38 (044) 524-8136
Сектор обслуговування періодичними виданнями:
+38 (044) 524-4419
Сектор обслуговування у читальних залах:
+38 (044) 524-8176
Сектор універсального підсобного фонду і каталогів:
+38 (044) 524-1911
Сектор обслуговування картографічними виданнями:
+38 (044) 524-4438
Сектор культурно-просвітницької діяльності:
+38 (044) 524-8138