Відбулося чергове засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

Поділитися: 

22 червня 2017 року відбулося чергове розширене засідання Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, на якому рекомендували до друку низку рукописів наукових праць, заслухали звіти стипендіатів стипендії НАН України для молодих вчених, а також прослухали відгуки окремих фахівців НБУВ про їхню участь у міжнародних та вітчизняних бібліотечних форумах і конференціях.

Так, про участь та відзнаки НБУВ у XVIII Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» (9-11 червня, Одеса) доповіла завідувач відділу науково-бібліографічної інформації, д-р наук із соціальних комунікацій Тетяна Добко.

Про перебіг Міжнародної наукової конференції «Польська/полонійна писемна спадщина у закордонних зібраннях: проблематика та методи дослідження, результати та перспективи досліджень» (25-26 травня 2017, Варшава) та зміст доповідей її учасників - фахівців Інституту книгознавства НБУВ розповіла старший науковий співробітник відділу стародруків та рідкісних видань, канд. іст. наук Ірина Ціборовська-Римарович.

У свою чергу, завідувач відділу стародруків та рідкісних видань, канд. іст. наук  Наталія Бондар поділилася враженнями від участі в  ІV Міжнародній науковій конференції «Берковские чтения. Книжная культура в контексте международных книжных контактов: к 500-летию белорусского книгопечатания» (24-25 травня 2017, м. Полоцьк, Білорусь), що відбулася в рамках заходів на відзначення 500-ліття виходу в світ Біблії Ф.Скорини, надрукованої в Празі впродовж 1517-1519 рр.

Про зміст дискусії під час круглого столу на тему: «Бібліотечна реформа: від держзакупівель до зміни системи», який днями відбувся в Укрінформі, доповіла провідний науковий співробітник Інституту бібліотекознавства НБУВ, канд. іст. наук Галина Солоїденко.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: