Міжнародна наукова конференція «Польська/полонійна писемна спадщина у закордонних зібраннях: проблематика та методи дослідження, результати та перспективи досліджень», 25-26 травня 2017 р., Варшава

Поділитися: 

25-26 травня 2017 р. у Варшаві відбулася Міжнародна наукова конференція «Польська/полонійна писемна спадщина у закордонних зібраннях: проблематика та методи дослідження, результати та перспективи досліджень». Міжнародна конференція була організована факультетом журналістики, інформації та бібліології Варшавського університету. У роботі конференції брали участь представники бібліотек, архівів, музеїв і вищих навчальних закладів Білорусі, Великої Британії, Італії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, США, України (Київ, Львів, Вінниця), Фінляндії, Франції, Швейцарії, Швеції.

У доповідях учасників піднімалися питання та висвітлювалися проблеми методів дослідження окремих видів документів, комплексного вивчення історико-культурних пам’яток, створення електронних бібліотек та електронних баз даних.

У роботі конференції брали участь співробітники Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського: к. і. н. Ірина Ціборовська-Римарович із доповіддю «Польські друки і книжки полонійної тематики у монастирській книгозбірні босих кармелітів у Бердичеві (за рукописним каталогом  1781 року)» та к. і. н. Оксана Рабчун із доповіддю «Книги польською мовою у складі книжкових зібрань відділу бібліотечних зібрань та історичних колекцій Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського». Планується публікація матеріалів конференції.

У рамках заходу його учасники мали змогу ознайомитися з роботою Бібліотеки Варшавського університету та експозицією Музею сучасного мистецтва.

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)