Екскурсія виставкою «Історія – від оповіді до науки: розвиток історичної науки у стародруках»

Поділитися: 

У Відділі стародруків та рідкісних видань відкрилася тематична книжкова виставка «Історія – від оповіді до науки: розвиток історичної науки у стародруках». Представлену авторську виставку та тематичну лекцію-екскурсію до неї підготувала к.і.н., с.н.с. І. О. Ціборовська-Римарович.

Виставку присвячено становленню і розвитку історичної науки. На виставці експоновано 32 стародруковані видання історичних праць, які відіграли важливу роль у розвитку історії, на сторінках яких віддзеркалюються головні віхи її становлення як науки, розвиток і удосконалення історичних наукових методів дослідження та спеціальних історичних дисциплін. Представлені твори було створено в Античну добу, добу Середньовіччя та Новий час, який охоплює такі історичні епохи як Ренесанс, Бароко та Просвітництво. А вийшли друком експонати у період від другої половини XV ст. до кінця XVIII ст.

По книжковій виставці, яка викликала жвавий інтерес і увагу відвідувачів, проводяться екскурсії співробітниками Відділу стародруків. Виставка буде експонуватися впродовж двох місяців. Щодо організації проведення екскурсій звертатися за телефоном: 288-13-85.

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)