Фахівці Інституту архівознавства НБУВ долучились до підготовки першого тому багатотомного енциклопедичного видання «Велика українська енциклопедія» (ВУЕ)

Поділитися: 
28 березня 2017 року у Великому конференц-залі НАН України відбулась презентація першого тому багатотомного енциклопедичного видання «Велика українська енциклопедія», що побачив світ згідно з Указами Президента України від 02.01.2013 та 12.01.2015 у рамках державної програми «Українська книга» у 2016 році. 
 
У заході взяли участь і співробітники Інституту архівознавства НБУВ на чолі з директором інституту Л.М. Яременко. Це автори статей до енциклопедії О.В. Березовська, О.І. Вербіцька, С.В. Старовойт, А.І. Шаповал та І.В. Шарабанова, яка брала участь у редагуванні цього видання. 
 
Під час презентації прозвучали привітання з цієї знаменною подією від Президента України Петра Порошенка, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Президії НАН України. 
 
Керівники Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» висловили вдячність усім, хто долучився до цієї важливої справи. Серед нагороджених дипломи і листи-подяки також отримали Інститут архівознавства НБУВ та його співробітники за участь у підготовці першого тому ВУЕ та фаховість у підготовці авторських енциклопедичних статей. 
 
Вчений секретар НМР
Інституту архівознавства
О. І. Вербіцька
Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 4-й поверх, к. 416;
надання архівних довідок - 1-й поверх, к. № 104.
9.15 - 18.00 (понеділок - п’ятниця)

Контактна інформація