Творча зустріч з відомим українським філософом і письменником Петром Кралюком

Поділитися: 
Дата події: 
16-03-2017

Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського за підтримки Книгарні «Є» започатковує цикл творчих зустрічей з провідними фахівцями в царині сучасної біографіки.

Перша зустріч відбудеться 16 березня 2017 року з Петром Кралюком – відомим українським філософом, доктором філософських наук, письменником, членом Національної спілки письменників України, лауреатом всеукраїнських і міжнародних конкурсів та премій, першим проректором Національного університету «Острозька академія».

Петро Михайлович – автор численних праць, значна кількість яких присвячена видатним постатям вітчизняної історії і культури. Серед героїв його творів – Мелетій Смотрицький, Данило Острозький, Богдан Хмельницький, Микола Гоголь та багато інших.

Науковий підхід до антропологічної складової цивілізаційного поступу, жанр художньої белетристики і документальної прози, якими майстерно володіє Петро Кралюк, дозволяють автору створювати яскраві образи відомих діячів в інтригуючому світлі сучасних інтерпретацій.

Зустріч відбуватиметься у форматі презентації останніх творчих напрацювань Петра Михайловича Кралюка та спілкування автора й аудиторії стосовно модерних практик біографічного дискурсу, а також таємниць майстерності життєписання з огляду на соціокультурні виклики ХХІ ст.

Початок о 10:00 у будинку Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського по вул. Володимирській, 62 (читальний зал відділу образотворчих мистецтв та зарубіжної україніки (кімн. 302)).

Вхід вільний (із документами, що засвідчують особу).

Інститут біографічних досліджень

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, к.125.
+38 (044) 288-1384
ibd@nbuv.gov.ua
9:15 до 18:00 (понеділок - п’ятниця)